lcd około 40 cali do 3 tys

kecyrf

Member
Cały czas myślałem że kupię jakiegoś samsunga w przekonaniu że brylują, a tu jak przeglądam forum to polecacie toshiby panasonici, philipsy. To samsung aż tak słabo wypada? Cenowo czy jakościowo. Jeśli jakościowo to czy różnicę widać na telewizji kablowej (w moim przypadku multimedia), bo jakość obrazów cyfrowych i full hd jest tam gorsza niż w platformach cyfrowych. Ja właśnie też się zastanawiam czy kablówka czy platforma. W platformie na plus jakość obrazu a kablówka przebija internetem.
Ja będę oprócz tego korzystał z funkcji smart tv, 3d nie jest aż tak ważne, no i z konsoli do gier no i filmy z twardziela (to co czytałem to niektóre tv nie czytają polskich napisów.
To co radzicie pchać się w samsunga czy coś innego brać, jeśli tak to co?
 

dinar

New member
Bierz jak najtańszy ale z potrzebnymi bajerami na dzisiejszy czas,ja kupiłem 4 lata temu za 5 tyś a tu okazało się że nie ma MEG 4,Samsung jest dobry nie płać za firmę,postęp rośnie jak na drożdzach.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Samsung często oferuje to samo co konkurencja w cenach o 30% wyższych. Stąd jego polcanie ma sens głównie jeśli kogoś interesuje smart tv - bo tam jest on najlepszy.

Tak czy siak - do takich wymagań :
Sharp 40LE830
Toshiba 42VL963
Philips 42PFL6007
Sony 40HX750
 

kecyrf

Member
Samsung często oferuje to samo co konkurencja w cenach o 30% wyższych. Stąd jego polcanie ma sens głównie jeśli kogoś interesuje smart tv - bo tam jest on najlepszy.

Tak czy siak - do takich wymagań :
Sharp 40LE830
Toshiba 42VL963
Philips 42PFL6007
Sony 40HX750

czyli te modele wyżej też mają w miarę rozwinięty smart tv? a czytają polskie znaki?
 

lukaszb01

New member
czyli te modele wyżej też mają w miarę rozwinięty smart tv? a czytają polskie znaki?

Moge sie wypowiedziec tylko co do SONY HX751 bo takiego mam.
Zalety - bardzo dobry obraz, ogromna ilość opcji do dostrojenia obrazu, fajne 3D, Bravia Internet Video (ipla, tvp, tvn, axn,youtube+sporo innych+ sporo dodatkowo platnych VOD),
PVR+timeshift,4hdmi, wifi,
Wady - odtwarzanie plikow z USB (działaja DIVX z USB z napisami SRT z pl znakami, nie działaja MKV, nie działają napisy przez DLNA nawet na divx)
Jak dla mnie wadą jest szybkośc działania zaraz po uruchomieniu. Po właczeniu obraz pojawia sie szybko, ale przez około 30 sekund telewizor nie reaguje na pilota albo reaguje baaardzo wolno. Jak juz sie uruchomi to działa płynnie.

Pozdrawiam
 

Karpaj

New member
Bez reklam
czyli te modele wyżej też mają w miarę rozwinięty smart tv? a czytają polskie znaki?

Wszystkie czytają, smart dobrze rozwinięty głównie w Sonym, reszta trochę kuleje - ale dokupując urządzenie z androidem będziesz mieć smarta lepszego niż na wszystkich telewizorach jednocześnie :)
 

kecyrf

Member
Wszystkie czytają, smart dobrze rozwinięty głównie w Sonym, reszta trochę kuleje - ale dokupując urządzenie z androidem będziesz mieć smarta lepszego niż na wszystkich telewizorach jednocześnie :)
A jaki koszt takiego urządzenia? Może ktoś wrzucić link z tym urządzeniem?
 
Do góry