LCD LED min 46" do max 3500 zł NETTO

adresmail1

New member
Witam wszystkich,
W tym tygodniu mam zamiar kupić TV LED (mniejszy pobór prądu niż plazma) właściwie jestem już zdecydowany na Panasonic [FONT=&quot]TX-L47ET5E[/FONT], chciałem jedynie upewnić się czy będzie odpowiedni do moich oczekiwań.
Obecnie posiadam LCD Panasonica TX-37LZ70P (polecony i kupiony u kikiego) z którego jestem bardzo zadowolony, jednak nadarzyła się okazja kupna nowego, większego (min 46”).
TV będzie wisiał na ruchomym uchwycie zawsze ustawiony na wprost, oglądany z 3 – 3,5 m. Pokój ma wymiary 4m x 5m w którym są okna na południe i zachód, ale do tego mam grube rolety, które jak zasunę to jest ciemno. Preferuje raczej oglądać wieczorem, bez światła. Do TV będzie podłączony Onkyo TX-SR608 do którego będzie wpięty Xbox360 (30% używania TV), tuner HD z cyfrą+ (60% ), Laptop przez D-Sub, w przyszłości przez Hdmi (10% ), choć jak będę miał YouTube w telewizorze to laptopa rzadziej będzie podłączony. Raczej oglądam kanały HD, choć czasem też SD. TV będzie pracował tak 3 – 5 h dziennie, (w zimie trochę dłużej). 3D traktuje jako dodatek, ale skłaniam się bardziej ku pasywnemu. TV chcę podłączyć poprzez Wi-Fi do internetu z którego najczęściej będę oglądał YouTube i czasem jakąś stronę WWW otworzyć, choć do korzystam z neta mam laptopa. Cena max 3500 NETTO. Byłem zdecydowany już na Sharpa 46le830 lecz cena wybiegała trochę ponad budżet i musiałem zmienić wybór.


Proszę o opinie i utwierdzenie mnie w fakcie czy ten Panasonic będzie dobrym wyborem dla mnie.
Z góry dziękuję.
 

adresmail1

New member
Mam już tego panasonic i jestem z niego zadowolony, mam pytanie.
Jak włączam na nim np YouTube to dźwięk leci z głośników TV. Co muszę ustawić na TV / Onkyo 608 aby dźwięk leciał przez głośniki które są podłączone do amplitunera?

Kable HDMI mam w standardzie 1.4 z kanałem zwrotnym.
 
Do góry