LCD/LED do Cyfry+ oraz MKV (około 1700zł)

harvester24

New member
Witam serdecznie,
Potrzebuję kupić telewizor o rozmiarze 32-37", odległość od ekranu będę miał 1,5-2m. Oglądał będę TV głównie wieczorem i w nocy. Większy TV niestety nie zmieści mi się w pokoju :(
Jako źródło sygnału posłuży Cyfra+ z kanałami HD oraz seriale i filmy w formacie mkv.
Dysponuje budżetem około 1700zł. Po tygodniowym czytaniu różnych opinii wytypowałem kandydatów:

Sharp 32LE320
Samsung 32D5500
LG 32LV5500
ewentualnie może model Toshiby? Kiedyś była dobra 37XV733 ale teraz trudno ją znaleźć.

niestety Panas 32E30 nie mieści mi się w budżecie:(

Bardzo proszę o pomoc w wyborze.
 
Ostatnia edycja:

harvester24

New member
Czytałem ten test i TV jest super, ale niestety poza moim budżetem. Ostatecznie będę wybierał z:
Philips 32PFL5606H
Sharp LC-32LE320
Sony KDL-32EX520
Samsung 32D5500
LG 32LV5500

Który z tych TV byłby najlepszy do moich warunków?
 

harvester24

New member
Niestety kiki, zauważ proszę że skąpiec błędnie zindeksował oferty i te na pierwszych miejscach dotyczą modelu 32E3, czyli znacznie uboższego w funkcje. Za model 32e30 z wysyłka lub odbiorem w moim mieście musiałbym zapłacić ~1980zł. Ceny na skąpcu za ten model zaczynają się od 1947zł (electro.pl), a to znacznie przekracza mój budżet :(
 

slawko_23

New member
Bez reklam
No to zostaje samsung, ewentualnie lg.
Z tym, że te Hz które tam podają są troche naciągane. Możesz ew zobaczyć 32D6000 tv 3d który ma 200 Hz CMR czyli 100Hz motion plus (mam tutaj na myśli płynność ruchu co przy filmach ma znaczenie.
 

don111

Banned
nie patrz na cyferki, który ma więcej herzy, tylko dowiedz się w odpowiednich tematach i wybierz ten tv, który ma najmniejszy efekt paskudnie wyglądającego "teatrzyku" przy załączonych systemach ruchu 100hz+, bo takowy będzie z pewnością występował
 
Do góry