LCD jako TV + Monitor pod PC

Czilos

New member
Witam. Jestem nowiutki na forum i juz musze zakladac watek. Mam problem z wyborem TV LCD wiec pisze tutaj.

wielkość pokoju: 3,5 x 3,5 m
preferowana marka: Nie mam - jestem zielony :)
preferowana wielkość ekranu: 26 do 32 cali
jaki sygnał: kablówka/Cyfrówka
jaka odległość od ekranu: 1,5 m jeżeli siedze przy biurku - około 2,75-3M jezeli jestem na kanapie
jakie urządzenia do podłączenia: Komputer a TV posluzy jako monitor
jaka klasa cenowa: 1500-2300zł
jakie masz nasłonecznienie pokoju: pokój akurat jest po stronie gdzie słonca jest duzo - ale od czego sa rolety :)
więcej oglądasz w dzień czy w nocy: raczej pod wieczor wracam ze szkoly + trening i torche posiedze na kompie i przelaczam na TV wiec jest to kolo wieczora. Ofc czasem tez rano i południe
ile osób zasiada przed telewizorem: 1 - 3osoby max
Ma stać czy wisieć: Obojetne
Czego oczekujesz od telewizora: Jakość obrazu (analogowa/cyfrowa dobra jakość), brak/nikłe smużenie, dobry kontrast, wieloletnia (10+) wytrzymałość
Jaki masz telewizor - aktualnie w salonie LE37A551 Samsunga
Full Hd czy HD ready - wsieradno :)
Czy masz swoich faworytów - Jeszcze nie mam..
 

Czilos

New member
No jak to takie forum nikt nie ptorafi pomoc ? Prosiłbym o szybkie odpowiedzi poniewaz musze zakupic TV w okresie do 3dni.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Witam. Mam sama a656 którego używam do pc,cyfry+ hd,ps3,x360. Jeśli chodzi o pc to nie ma lepszego wyboru - obsługuje rozdziałki 720p/50/60hz,1080p/24/25/50/60, od 640x480 do 1900x1200 (4:3) i sporo innych Można połączyć po vga lub hdmi, masa opcji i ustawień. Polecam z czystym sumieniem.
 

ska tom

New member
Czilos napisał:
Dzieki :).A co powiecie o modelu B551 ?

witam
ja kupilem niedawno samsunga 37b550 i podlaczony laptop przez hdmi chodzi cudownie.... juz wogole nie uzywam wizji na laptopie.. mysz i klawiatura bezprzewodowa sie przydaje, bo bawie sie z drugiego konca pokoju!
jestem bardzo zadowolony z tego lcd

zona ciagle gra w sims3 na 37" lcd ... obraz jest wysmienity!

telewizja z anteny wyglada cudownie

polecam ten tv! no i gry z xboxa wygladaja idealnie!

pozdraiwam
 

lilpixi

New member
Stary gdzie ci sie udało kupić w takiej cenie, sam szukam LCD 37' -42' jesli jest sklep oferujący w takich cenach ten model to chyba dłużej szukać nie będę :p
 

Czilos

New member
Niestety TV jako TV okazal sie lekkim pudlem poniewaz mial jakeis wady fabryczne bez gwarancji dlatego odpuscilem.

Lekki update - cene podnosze do 3000zl ! 32 - 40 cali. Bedzie sluzyl jako TV + Konsola X360 lub PS3. Nie bedzie to jako monitor przy kompie. Dlatego chcialbym o szybka rade bo chialbym jak najszybciej sie zdecydowac.
 

Czilos

New member
wielkość pokoju: 3,5 x 3,5 m
preferowana marka: Nie mam - jestem zielony :)
preferowana wielkość ekranu: 32 - 42 cali
jaki sygnał: kablówka/Cyfrówka
jaka odległość od ekranu: około 2,75-3M jezeli jestem na kanapie
jakie urządzenia do podłączenia: Komputer a TV posluzy jako monitor
jaka klasa cenowa: 2500-3000zł
jakie masz nasłonecznienie pokoju: pokój akurat jest po stronie gdzie słonca jest duzo - ale od czego sa rolety :)
więcej oglądasz w dzień czy w nocy: raczej pod wieczor wracam ze szkoly + trening i torche posiedze na kompie i przelaczam na TV wiec jest to kolo wieczora. Ofc czasem tez rano i południe
ile osób zasiada przed telewizorem: 1 - 3osoby max
Ma stać czy wisieć: wisieć
Czego oczekujesz od telewizora: Jakość obrazu (analogowa/cyfrowa dobra jakość), brak/nikłe smużenie, dobry kontrast, wieloletnia (10+) wytrzymałość
Jaki masz telewizor - aktualnie w salonie LE37A551 Samsunga
raczej Full HD
Czy masz swoich faworytów - brak
 
Do góry