LCD głównie pod Xboxa360

look4s

New member
Witam!
Szukam LCD głownie pod Xboxa360 mam też cyfre+ czasem można by oglądnąć jakiś film na DVD.
Myślalem o 42" Full HD (mogło by być 100Hz o ile jest potrzebne) patrzylem na LED-y ale sa narazie za drogie wiec zostaje LCD. Odległość od TV bedzie od 2,5m max do 3m, okno mam z prawej strone ale TV nie bedzie stal przy oknie tylko z 2 strony pokoju wiec zdala od okna :) i chcial bym sie zmiescić do 3,5 tyś

panowie pomocy jutro chcialem kupic TV pocztkowo myślalem o sharpie 42HD77E ale teraz mysle o sharpie 37XL8E
 
Ostatnia edycja:

ska tom

New member
ja slyszalem ze pod xboxa dobry bedzie samsung seria 5... mam nadzieje ze to prawda, bo wlasnie zamowilem samsung 37" B550

no i jeszcze dowiedzialem sie ze 100hz do grania na xboxie nie jest potrzebne

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
look4s - to wykorzystaj sytuację i kupuj 46Xl2 Sharp i nie wiele dołożysz.A do gier będzie efekt piorunujący.
 

look4s

New member
kiki - pojehcale po sharpa 37xl8 ale zobaczylem obraz panasonica 37lx85p staly wsrod niego tz plazmy i jestem pod wrazeniem obrazu nie wiem co mam teraz kupic :/ a 3,5 tys to jest naprawde max co wykrzesam ze swojej kiermay pomocy panowie bo mam straszy juz metlik w glowie
 

look4s

New member
kiki - ale chodzi ci o sharpa ze nie byl skalibrowany tak? byc moze nie byl az tak to ja sie nie znam :) ale tez panasonic 37lx85p nawet wsrod plazm robil wrazenie tylko wydaje mi sie ze jest dosc tani za 2200 mozna go wyszarpac a sharpa 37xl8 za 3200 zl to co mowisz ze po dobrej kalibracji sharp bedzie lepszy od tego panasonica?

a czy faktycznie czyms takim firmy Burosh mozna dobrze obraz skalibrowac? art jest na onecie
 
Ostatnia edycja:
Do góry