LCD głównie pod PS3

Lurey

New member
wielkość pokoju - Szczerze mówiąc pojęcia nie mam... mały dość
preferowana marka - Samsung
preferowana wielkość ekranu - 40-42 (najlepiej 40)
jaki sygnał - Żaden, tylko PS3, Bluray
jaka odległość od ekranu - 1,5m-2,5m
jakie urządzenia do podłączenia - PS3
jaka klasa cenowa - ok 3200-3800zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy - bez wyraźnej przewagi
jakie masz nasłonecznienie pokoju - Dość słabe, TV nie będzie stał w miejscu w które będzie dochodzić słońce
ile osób zasiada przed telewizorem - 1-3
Jaki masz ulubiony program - TV nie do oglądania programów, ale w przyszłości na pewno nie będzie to kanał sportowy.
jaki masz telewizor - kineskop 21 LG
Ma stać czy wisieć - Stać, może później powieszę go
Co Cię wkurza w telewizorach - Input Lag i właśnie dlatego założyłem ten temat. Chciałbym się poradzić o jakieś dobre TV do grania z bardzo małym input lagiem.
Czego oczekujesz od telewizora - Żebym mógł na nim komfortowo grać na PS3 jak i oglądać filmy w HD
Full Hd czy HD ready - FullHD
Czy masz swoich faworytów - LE40A756, LE40A856, LE40A656 - Jeżeli któryś z tych TV posiada wysoki input lag od razu go wykluczam.

Bardzo prosiłbym o znalazienia jakiegoś LCD, który sprostałby moim wymaganiom, z góry dzięki ^^

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
input lag - jeszcze w tych nie mierzyłem - więc trudno mi się odnieść.
Ale najmniejszy był w Panasonicu 42 PZ 85 w tej klasie cenowej. I z pewnością znakomita płynność do filmów
 

Lurey

New member
Powoli się przymierzam do kupna KDL40W5500 (Ewentualnie 40B650 ale wyczytałem, że nie ma zadowalającego input lagu), testowałeś go może, jak z input lagiem no i oczywiście jak tam ogólna jakość obrazu?

I przy ogólnym porównaniu co wypada lepiej - B650 czy W5500?

Oczywiście, z góry dzięki ^^
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
testowałem W 5500 , ale jeszcze nie zaczepiłem na portalu.
Powinienem jutro zaczepić dwa testy :D.
055_P1160753.JPG

011_P1160614.JPG


043_P1160669.JPG
 

Lurey

New member
Hmm... czerń i biel wydaje się znakomita.

W każdym bądź razie czekam na testy, z chęcią przeczytam, dzięki :D
 

Ares78

New member
Lurey napisał:
Powoli się przymierzam do kupna KDL40W5500 (Ewentualnie 40B650 ale wyczytałem, że nie ma zadowalającego input lagu), testowałeś go może, jak z input lagiem no i oczywiście jak tam ogólna jakość obrazu?

I przy ogólnym porównaniu co wypada lepiej - B650 czy W5500?

Ile osób tyle opini, w Polsce jest już kilka testów w5500 tak samo parę zagranicznych (do tych drugich były podawane linki na forum) także pozwoli się zorientować mniej więcej w temacie. Tylko pamiętaj, że cenowo w5500 za 40 cali kosztuje tak około 3900zł więc trochę budżet naciągniesz...
 

jszm

New member
<Ares78> podaj jakieś namiary na polskie testy modelu W5500 (linki, tytuły czasopism itp.). Łatwiej znaleźć zagraniczne niż polskie. Co prawda, nasz guru zapowiada wrzucenie na forum swojego testu tego modelu, ale chętnie poczytam też inne.
 
Do góry