LCD FullHD 40" za 3200zl? Samsung LE40N87B ?!?

waldi1410

New member
Witam,

Moge kupic Samsunga LE40N87B za 3200 zl. Cena IMO bardzo atrakcyjna. Poszukalem sporo w Internecie i na forum ale jakos tak nikt mnie nie potrafil ani do niego przekonac ani zniechecic. Pojawiaja sie czesto glosy, ze telewizor nie wyrabia przy szybkich scenach, ze pojawiaja sie jakies obwodki itp. Poza tym podobno obraz z komputera nie z HDMI a z DSUB w rozdzielczosciach mniejszych niz FullHD wyglada wrecz strasznie, ze telewizor ten prawie w ogole nie potrafi przeskalowywac.
Prosze wiec Was o opinie, sprobojcie mnie do niego albo przekonac albo zniechecic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci opinię i alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

waldi1410

New member
Standardowe pytania a ja chce tylko wiedziec czy rozciaga obraz, czy jest obwodka i czy smuzy. To przeciez nie ma kompetnie nic wspolnego z tym ile osob oglada telewizor, z jakiej odleglosci, czy ogladam w nocy, jaki mam ulubiony program, ma stac czy wisciec -- albo smuzy albo nie. Albo jest dobry albo nie. Owszem -- smuzenia moze nie widac jak sie patrzy z 10m ale to nie powoduje ze go nie ma, tylko ze go nie widac.
Klasa cenowa? Po co? Przeciez nie pytalem o jakis inny tylko ten jeden konkretny model konkretnego producenta?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystkie zmiany lcd idą w kierunku eliminacji smużenia.

"Technologia LCD zdominowała obecnie rynek, ale, jak zauważają specjaliści, jest to bardzo niedoskonały sposób wyświetlania obrazu." http://nt.interia.pl/audio-wideo/new...ce-lcd,1150057

"Poszukalem sporo w Internecie i na forum ale jakos tak nikt mnie nie potrafil ani do niego przekonac ani zniechecic."
Ale przecież nie napisałeś w jakich warunkach będziesz korzystał - Bo jeśli siedziesz od telewizora 6 metrów - to kup jaki chcesz i tak nie wiele zobaczysz z tej odległosci nawet na SD. I mówisz że nie ma znaczenia ???.

Mówisz że nie ma znaczenia jaki sygnał podłączysz - to opowiadasz już dyrdymały. Bo z HD możesz siedzieć i jeden metr i będzie extraprzy btym Samsungu .

Npisałeś że z kompa coś ta , coś tam - ale nie napisałeś czy komp będziesz wogóle podłączał - więc to nie Twoje zmartwienie.

Nie ma znaczenia jaki masz telewizor ?
Otóż jeśli miałeś Curtisa czy Funaja - to będzie dla Ciebie ósmy cud świata . Jeśli miałeś Panasonica za 17.000 zł CRT - to będzie grał słabo oczywiście dla Ciebie.

Nie ma znaczenia jakie kąty boczne - to życzę Ci ciągłego oglądania z boku i zmienisz zdanie.

Sygnał SD j- eśli przesiadujesz przed obradami Sejmu telewizor bedzie ok.
Ale jeśli mecze siatkówki - to lipa. Więc nie opowiadaj że nie ma znaczenia dla tego telewizora co oglądasz.
Można ciagnąć tak dalej - tylko po co ?

Jak widzę nikt nie ma zamiaru Cię przyciągać czy odciągać od tego modelu.
Bo żeby to uczynić trzeba wiedzieć jakie są preferencje i oczekiwania.

To tak jak ja bym spytał Ciebie :
"Prosze wiec o opinie, sproboj mnie do niego albo przekonac albo zniechecic"
czy Sorento to dla mnie auto ? :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry