LCD do TV i PS3, max. 3000 zł

Motomysz1

New member
W związku z zakupem PS3 i coraz częstszym zwracaniem uwagi na niewielki rozmiar mojego obecnego telewizora, postanowiłem kupić coś nowego. Co polecacie do ok 3000 zł?

odległość od ekranu ? 3-4,5 m
jaki masz obecnie telewizor? stary kineskopowy Panasonic 29"
jakie programy najczęściej oglądasz? sportowe, przyrodnicze, seriale, filmy
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczorem, ale w dzień też często oglądam
preferowana wielkość telewizora? 40-46"
preferowana marka ? Obojętnie, choć Sony byłby chyba fajny ze względu na moje PS3
jakie urządzenia będą podłączone ? Tuner Polsatu, PS3
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? pół na pół, choć bardziej zależy mi na dobrym obrazie w grze i niewielkim input lagu
ma stać czy wisieć ? stać
jaka klasa cenowa ?2500-ok 3000 zł.

Nie mam żadnych typów, myślałem nad jednym modelem toshiby, ale dość ciężko go znaleźć.
Proszę o pomoc, pozdr
 

kisiel__94

New member
Sony 40 EX 500

Właśnie się na niego czaję i dziś w sklepie zobaczyłem, że ma 6 ms, co mnie trochę zdziwiłem... 6ms to jest mi się wydaje za duzo do gier i mogą być opóźnienia, nie? Mam nadzieję, że się mylę...
Mi chodzi o to, że do gier powinno być jak najniżej, nie? I pytanie czy jak tak jest, że im mniejszy TV to jest większa reakcja matrycy? (ms)
Także podpinam się pod pytanie autora :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
reakcja nie jest Ci potrzebna. Inie ma ten model problemu z grami PS 3 - kłopot zaczyna się jak grasz w sieci.
 

Motomysz1

New member
No ja myślałem o tym EX500, ale podobno ma dość spory input lag... często gram w sieci, ale nie jakoś hardkorowo. Ogólnie ten model mi się podoba ze względu na możliwość oddtwarzania filmów z usb i design. Ten panasonic jest ciekawy, ale nie ma możliwości odtwarzania filmów z usb, z tego co wyczytałem. Reszta jest odrobinę za droga, więc póki co - odpada. Więc co lepiej - sony czy panasonic?
 

kisiel__94

New member
reakcja nie jest Ci potrzebna. Inie ma ten model problemu z grami PS 3 - kłopot zaczyna się jak grasz w sieci.
WŁAŚNIE!!!!!!!!

Do rzeczy: na PS3 gram tylko w sieci ... :) a głównie w Battletfielda Bad company 2 :)
Więc TV odpada...
Myślicie, że ten Sharp byłby dobry? Ten z testu, czy jakiś inny byłby lepszy?
 

don111

Banned
zmieścisz się w cenie z plazmą 46S20, powidoki nie są wcale takim problemem jakim tutaj straszą
ja np nigdy nie widziałem żadnego grając na xboxie, wiele osób podobnie...
 
Do góry