LCD Do gier (xbox 360)

Tinup

New member
akie masz warunki - wielkość pokoju ?
Wielkosc pokoju 3m x 5m

Jakie urządzenia do podłączenia?
Xbox 360 , Cyfra + lub Polsat Sport

Jaka odległość od ekranu ?
2-3 m od erkanu

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
zależy od pory roku w zime cześciej gram wieczorem ,a inne pory roku różnie bywa

Jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
średnie

Ile osób zasiada przed telewizorem?
1-4 osoby

Jaki masz ulubiony program?/Jaki masz telewizor?
brak
brak

Ma stać czy wisieć?
Ma stać


Co lepsze bedzie do gier na xbox 360 lcd czy plazma ,czesto ogladam takze filmy w hd lub na dvd.Telewizor do 2 tysięcy
 

INTseed

New member
A ja się zastanawiam jak będzie wyglądał obraz na Panasonic TX-P37X10Y. W końcu ma rozdziałke tylko 1024x720 a gry na XBOX`a 360 mają 720p czyli 1280 na 720. Jak będą wyglądały czcionki no i co telewizor robi z tymi 256 liniami ?
 

INTseed

New member
U mnie odległość od tv do kanapy to 2 metry. Nie wiem czy nie podejde bliżej do grania :) Nie interesuje mnie jak tv będzie sobie radził z innymi sygnałami ( kablówka satelita itp. ) kiki mam w tej chwili monitor HP LP2475w. Jakość czerni jest słaba w nocy. Wszystkie LCD`ki tak mają w cenie do 3000 zł ? Zastanawiam się czy ta plasma panasonica będzie w nocy lepsza ? Pokój jest średnio nasłoneczniony w dzień, żaluzje w oknach zamontowane. Maksymalna wielkość tv to 37 więcej nie mam jak postawić :( Są jakieś plazmy do 37 cali oprócz Daewoo DPP-32F1 , LG 32PG6000 i paru modeli panasów ?
Czy ten Panasonic TX-P37X10Y to najlepszy wybór do 37 cali ?
 

RafalHDR

New member
Odleglosc od telewizora to 3m.(Dlatego chce 42'')
Podlaczona bedzie do niego narazie zwykla telewizja analogowa dlatego chce plazme, telewizor glownie pod Xboxa
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
INTseed -
To u Ciebie możesz sięgać po wielkość 42" i nie odpuściłbym w Twoim przypadku tej wielkości. A że mieścisz się w cenie będzie rewelacja .
I tu kłania się 42 S 10 Panasonica.

=====================================
RafalHDR
jeśli kwota nie przekraczalna - to będzie super.
 

ska tom

New member
witam,
rowniez szukam lcd pod xboxa, mam na oku dwa samsungi, roznia sie tylko czestotliwoscia... jeden 50Hz a drugi 100Hz... czy ten parametr odgrywa duze znaczenie w wyborze lcd w 75% przeznaczonym do gier?
pozdrawiam
 
Do góry