LCD do cyfrowej kablówki

ropusz

New member
Na wstępie bardzo serdecznie wszystkich witam, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum. Jak większość zadających pytania w tym dziale i ja mam pytanie. Szukam telewizora do nowego mieszkania i mam problem. Głównie oglądam kablówkę - aktualnie analogową ale nie wykluczam zamiany na cyfrową. DVD oglądam rzadko. Czytałem, że do kablówki to lepsze plazmy ale dla mnie strasznie denerwujące było odbijające się w plazmach światło. Z tego względu preferuję LCD. Będę oglądał z odległości ok. 3 m, zatem optymalna wydaje się przekątna 37". Czy moglibyście mi coś doradzić? Cena może być ok. 7 tys. Zważywszy na sygnał kablówki to czy lepiej będzie mieć 768 linii czy 1080? Jak patrzyłem na LCD i plazmy w Saturnie to ten obraz z kablówki niezbyt mi się podobał.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Ja ma Sharpa 32BV9 i zkablówki (u mnie ) jest dobrze.
Nikt nie powie Tobie jak będzie u Ciebie.
To kwestia indywidualnych preferencji, jakości sygnału i sprzętu.
Przy tej kwocie wejdź w kontak z Kikim i zamów prezentacje w domu.
Warto.
 

ropusz

New member
A masz kablowkę cyfrową czy analogową? Swoją drogą czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi?
 

jtd

New member
Bez reklam
ropusz napisał:
A masz kablowkę cyfrową czy analogową? Swoją drogą czy jest jakaś różnica pomiędzy nimi?

bez przesady, jak tv odbiera na zwyklej dobrze to na cyfrowej bedzie odbieral jeszcze lepiej, to proste.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Przy warunkach ogólnych które podałeś koniecznie sprawdź obecnie najlepsze w klasie cenowej :
Loewe 37 Modus
37 Sharp RD2
37 Sharp WD1
37 JVC M 70
oraz nie odpuszczaj szczególnie przy Twoich warunkach - Plazmy
42" Pioneera i Hitachi. W razie wątpliwosci poproś o prezentację w domu i będziesz sam wybierał.
pozdrawiam
 
Do góry