LCD do 9000 zł. Proszę o pomoc

annu

New member
Witam, bardzo proszę o pomoc. Pisałam już w przyklejonym temacie ale zależy mi na czasie a tam niestety nikt nie odpisuje.
Szukam jakiegoś telewizora (nawet obojętnie czy to będzie plazma czy lcd, nie znam się na tym, chciałabym żeby po prostu był lepszy). A tu warunki :


wielkość pokoju ?
6,5 x 8,5
preferowana marka? Brak
preferowana technologia? obojętnie jaka, byle jak najlepsza jakość obrazu
preferowana wielkość ekranu ?>50"
jaki sygnał ? satelita(cyfra + ), telewizja cyfrowa (Szwajcaria), kablówka
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? Na wprost, bardzo rzadko z boku
jaka odległość od ekranu ? 4/5m
jakie urządzenia do podłączenia? kino domowe, PS3, xbox, dreambox, komputer (głównie w celu przeglądania internetu)
jaka klasa cenowa? Do 9 tys.
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? głównie późnym popołudniem i wieczorem
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? Duże, cała ściana pokoju przeszklona na południową stronę.
ile osób zasiada przed telewizorem? >2
Jaki masz ulubiony program? kanały filmowe i sportowe
Ma stać czy wisieć? obojętnie
Co Cię wkurza w telewizorach ? za duża powierzchnia obudowy wokół ekranu
Czego oczekujesz od telewizora ? Świetnej jakości obrazu, bardzo szczegółowej i doskonale odwzorowanych kolorach. Dobrze by było gdyby miał dobry dźwięk, żeby nie trzeba było podłączać kina domowego do oglądania jakiś zwykłych filmów z tvn albo tvp1. Fajnie by było gdyby miał wifi
Full Hd czy HD ready ? Full HD
Jaki masz telewizor? jakiś samsung wide lcd 32"
Czy masz swoich faworytów? przeczytałam wiele testów i im więcej czytam tym jestem głupsza. Podobał mi sie Samsung PS50B850 ale martwi mnie ten kiepski dżwięk, oprócz tego zaciekawił mnie też Philips 46pfl9704H/12. Ale nie są to moi wielcy faworyci, po prostu zwróciłam na nie uwagę przy czytaniu.
Dzisiaj moja uwaga skupiła się też na Toshibe 555SV 685 LED.

Proszę o pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=45201
To najlepszy model w tej klasie
018_P1050491.JPG
 

annu

New member
Dziękuję Kiki :) szkoda że prezentacje można zamówić tylko na terenie Polski bo tak to bym na pewno skorzystała.
Tylko czy ta Toshiba nie jest tylko w 48" i 55" ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry