Lcd do 4500zl 40 i 42 cale Sony Sam Sharp?

doman1991

New member
witam

szukam juz troche lcd ale niemoge sie zdecydowac wszedzie pisza inaczej ze ten dobry a ten nie i na odwrot i ciezko sie zdecydowac. mam dosyc patrzenia na swojego staruszka (20 lat, kolor,panasonic ani razu w naprawie !! :d)

LCD do 4500zl 40 i 42 cale tylko teraz pytanie czy
Sony moze z modeli w4000 w4500 mowia ze sa pewne wady(chmurzenie) i drozszy ale za to 5 lat gwarancji,

Samsung -moze cos z 7 seri, nieznam sie tak dobrze na modelach

Sharp - zero pojecia, za to zamjmuja sie tylko telewizorami

uzywam cyfry + beda mial chyba 2 programy z rozdzielczoscia HD
do tv mam tak 3-4 m ,

POMOCy :!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poproś o prezentację w domu i sam najlepiej wybierzesz .
42 V 80 JVC
42 Toshiba rv 555
42 HITACHI pv 01
Sony 40 W 4500
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Moim zdaniem w pierwszej kolejności SONY W4500...churki jak już są to są jednak niewielkie i prawie niezauważalne...ale jeśli zobaczysz czystość odbioru i kolor to sie zachwycisz...w dalszej kolejności Toshiba RV555
 

doman1991

New member
mnie chyba do innych telewirow niz sony i samsung nieprzekonacie

tylko niewiem wlasnie czy z sony wydac wiecej na tego w4500 czy lepiej za 3200 kupic w4000,ale znow bez 100hz dlna , duza jest roznica w obrazie mniedzy nimi?

i znow samsung co radzicie czy zaoszczedzic na a656 czy 7 na ledach albo 8(slot kart dlna)
 

Ares78

New member
doman1991 napisał:
mnie chyba do innych telewirow niz sony i samsung nieprzekonacie

tylko niewiem wlasnie czy z sony wydac wiecej na tego w4500 czy lepiej za 3200 kupic w4000,ale znow bez 100hz dlna , duza jest roznica w obrazie mniedzy nimi?

i znow samsung co radzicie czy zaoszczedzic na a656 czy 7 na ledach albo 8(slot kart dlna)

Na twoim miejscu jednak bym dołożył do w4500, jednak model lepiej wyposażony no i technologia 100Hz obraz dzięki temu jest znacznie płynniejszy i różnicę od razu widać. Co do chmurek to bym się nie przejmował (zwłaszcza jak masz możliwość zakupu w salonie) zjawisko absolutnie nie przeszkadza w oglądaniu filmów, zazwyczaj jest to czepianie się jak np. 1 martwy piksel na 46+ calach :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie mamy potrzeby Cię nakłaniać . Musisz wybrać sam.
Prezentacja w domu znacznie ułatwia wybór i tyle.
 
Do góry