LCD do 4 500 max

Ikka

New member
Dziekuje za odpowiedzi i porady.

Tak z innej beczki - posciagalem "testowe filmiki" z HD Demos - ĚĺăÜëç óőëëďăŢ ęáôáóęĺőáóôţí HDTVs óőěâáôÜ & ěĺ PS3 - TheGreekz.com - The ultimate Greek Community i powiem Wam szczerze ze odpalalem je na swoim Samsungu t240hd i jakos tak wszystko chodzilo calkiem ok.
Pewnie nie mam az tak bystrego oka lub nie wiem gdzie patrzec zeby odszukac jego mankamenty. Czasem zauwazalem smuzenie itp. ale nie bylo to jakos bardzo "odrzucajace".

Wiem ze kazdy z producentow robi filmiki demonstracyjne pod katem uwypuklenia zalet wlasnego panelu dlatego chcialem zapytac czy ktos z Was moze mi polecic jakis extremalnie trudny filmik w HD (najlepiej niezaleznej produkcji) do testowania paneli LCD, ktory moglbym nagrac na pendriva i poprosic w sklepie o jego wlaczenie podczas wybierania TV.
 

annddy

New member
ostrość obrazu, skalowanie , bdb wspolpraca z komputerem i konsola niski input lag, zaawansowana obrobka obrazu, brak smuzenia - to tak na szybko.

Te wszystkie cechy ma Philips(konsola nie wiem bo nie mam) oraz sony.Ma to mało powiedziane ,Toshiba goni potentatów ,ani odwrotnie.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Te wszystkie cechy ma Philips(konsola nie wiem bo nie mam) oraz sony.Ma to mało powiedziane ,Toshiba goni potentatów ,ani odwrotnie.

Ponoc gentelmeni co do faktow sie nie spieraja, ale ok...

"Toshiba goni potentatów ,ani odwrotnie" - nie masz pojecia o czy piszesz. Toshiba wyprodukowala (w japonii juz jest w sklepach) najbardziej zaawansowany ty w opraciu o procesor Cell (montowany w PS3) o wprost kosmicznych parametrach - Toshiba Cell REGZA 55X1 - jasne cena wysoka na dzien dzisiejszy, ale chodzi o kwestie kto kogo goni.
Toshiba wypuscila jakis czas temu (masz nawet test na tej stronie) model SV co najmniej rownorzedny modelowi 9704 Philipsa ktory zostal wybrany przez EISA tv roku, zeszlego.

To ze na polkach w tv marketach sa glownie same samsungi, lg czy sony nie swiadczy jeszcze o tym ze inne firmy nie maja czegos ciekawego do zaproponowania.
 

annddy

New member
Ponoc gentelmeni co do faktow sie nie spieraja, ale ok...


Toshiba wypuscila jakis czas temu (masz nawet test na tej stronie) model SV co najmniej rownorzedny modelowi 9704 Philipsa ktory zostal wybrany przez EISA tv roku, zeszlego.

Równorzędny?Prawie równorzedny ,lecz prawie robi róznicę.

Toshiba Regza 46SV685D: gut, aber zu teuer | TV & Home Entertainment | CNET.de

Philips 46PFL9704H/12: fast perfekter LED-TV | TV & Home Entertainment | CNET.de

A tu masz toshibę ZV 635D

Toshiba Regza 47ZV635D: 200-Hz-TV mit Schwächen | TV & Home Entertainment | CNET.de

Co do nowego modelu "pożyjemy zobaczymy".
Oby dostał dobre recenzje ,to poprzeczka zostanie wysoko postawiona.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Chlopie! porowniujesz tv z NAJLEPSZM tv ROKU ubieglego wedlug powaznej organizacji! Byc blisko mistrza to powod do dumy. Ja osobiscie wybralbym i tak sv z kilku co najmiej powodow.



Mam ten tv wiec moge sam zrobic test.:hihi:I powiem ci jedno (jako osoba majaca juz nie jeden tv) to zdecydowanie scisla czolowka w swojej klazie, podkreslam zdecydowanie scisla!

Co do nowego modelu "pożyjemy zobaczymy".
Oby dostał dobre recenzje ,to poprzeczka zostanie wysoko postawiona.

Sa juz testy i opinie na japonskich witrynach, poszukaj...
Podsumowujac to Toshibe musi gonic zdecydoewana wiekszosc firm a nie odwrotnie.
 

hdtsl

Member
bylem wczoraj w media markt, fajna ta toshiba zv 46 ale odbijala za duzo w swym szklanym ekranie.
coraz bardziej przekonuje sie do jvc 47dv1.
 

Ikka

New member
Witam,

Troche czasu minelo od zakupu mojego TV (jakies 7 miesiecy) i mimo ze bylem strasznie zle nastawiony do kupna Sony to jednak tak sie stalo (moja druga polowa miala decydujacy glos). Kupilem Sony KDL EX500.

Podsumowanie - bez zbednego wodolejstwa: jestem w 100% zadowolony biorac pod uwage dostepne srodki i TV w tamtym czasie.

Kolory super (ale to moze przez zamowiona i oplacona kalibracje), podswietlenie rownomierne (zero bialych sekcji), czarny jest czarny itd. nie mam zadnych "ale" no moze poza tym ze faktycznie widac lekkie skoki przy przesuwie wyswietlanego obrazu "z gory na dol" na ekranie.

Jak wlaczylem SinCity i 300 na BR to szczeka mi opadla. Super !!. Kumpel co kupil TV o 2k drozszy od mojego nie mogl sie nadziwic jakosci obrazu (szczegolnie czerni) - pomine marke.

Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego TV (dzieki Kiki)
 
Do góry