LCD do 4,5-5k zł

Judge

New member
Witam!
Mam taki drobny problem niewiem jaki kupić dobry TV LCD do 5tyś zł max moze ciut więcej myślę nad Samsungiem lub Sony Brevia wolał bym jakiegoś Samsunga nieznam modeli TV ale chciałbym aby posiadał jak najlepsze parametry obrazu i dzwięku ;) tzn nie jakies super extra wygórowane poprostu ponad przeciętne na aktualny okres... mogę dodać ze najlepiej aby to był TV z przedziału 32 do 42 cali blizej tych 42 :) i czy jest Sens zainteresownia się obrazem Full HDTV ? planuje kupno jak namniej awaryjnego LCD na conajmniej 7 lat... z góry dziękuje za wasze wypowiedzi i propozycję... i wybaczcie za tak banalny post jestem nowicjuszem w sprzecie TV ogolnie Video...
 

Cube822

New member
Wrozka

Napisze Ci tylko,ze to raczej nie jest forum wrozbitow i moze bys napisal cos wiecej , np. jakie zrodlo sygnalu , w jakim pokoju ma stac itp. Wedlug mojego skromnego zdania jezeli chodzi o fullhd to ponizej 42" raczej bym sie nie interesowal. Pozdrawiam
 

Judge

New member
Salon ma cos kolo 30 m2 . Sygnał bedzie podawany z Dekodera Satelitarnego Cyfrowego FERGUSON 7318. co mogę jeszcze dodac dobrze jak by posiadał złacza wjescia wyjscia róznego typu Euro, S-Video, i HDMI... z możliwoscia podlaczenia PC ale to tylko Opcja ...
 

Cube822

New member
Ogolnie sam szukam TV w podobnym przedziale cenowym i ja osobiscie moglbym Ci polecic Sharp-a RD2 lub JVC P80. W moim skromnym zdaniu jest to najlepszy wybor jezeli chodzi o cena/jakosc.
 

Judge

New member
hmm co do marki Sharp to zbytnio nie jestem zainteresowany gdyż właśnie posiadałem CRT Sharpa który właczał się i wyłaczał a serwisów w polsce juz za wiele niema i niestety odsyłanie TV do Warszawy mnie nie zadawala a nikt niechce go naprawic gdyz czesci do niego niema ;( i siedze bez TV... co do marki JVS szczerze nieznam jej a mozesz podac jakis konkretny model ? co sadzisz o Sony Brevia ? jest wart swej ceny i jakości...
 

Cube822

New member
Hmm, szczerze mowiac to sharp jest chyba teraz liderem jezeli chodzi o telewizory lcd . JVC 37" P80 z tego co pamietam tez jest na matrycy sharpa i nie spotkalem sie jeszcze z negatywna opinia na temat tego modelu. Najlepiej bedzie jak sam zobaczysz na wlasne oczy jak oba telewizory graja , a co do Sony Bravia, szczerze mowiac jakos do mnie nie przemawia , ta marka wedlug mnie to juz nie to co kiedys (korzystaja chyba z matryc samsunga)
 

jersey

New member
Ww. "warunki brzegowe"

skłaniają do zastanowienia sie nad rozwazeniem zakupu xd1e 42" sharp'a. FullHD choc nie "full wypas" :), ma jednak ponadprzecietną jakosc obrazu i dzwieku. Bedziesz zadowolony z ceny jak również z oglądania i vivy i F1 i dvd.
Pamietej o niezbednej prezentacji dla Twoich oczu. To model topowy ad2006 a wciaz ischodzi jak ciepla bula - jak myslisz, dlaczego? Pytanie retoryczne :)
I tyle :)
X' miesiącem ktory wynagrodzi oszczednosc cierpliwym.

Zycze Ci wlasciwego wyboru i udanej transakcji.
 

Judge

New member
hmm byłem wczoraj w sklepach przejglądałem TV i wasze propozycje i hmm jest promocja na Philipsa 37PF7641D za 4499 zł w innych sklepach jest po 6499zł co sądzicie o tym TV ? z tego co widziałem na wystawie ładnie się prezentuje na pierwszy rzut oka... Obraz podany z Analoga jest miłym zaskoczeniem a nie wspomne o obrazie z DVD... i ta cena! promocja niewiem ile trwa ale byłem juz sklonny go zakupic... tylko wole się was poradzić ... zna ktos ten model ? jakie są jego Wady Zalety... przewertowałem strony i za duzo opini sie na jego temat nie dowiedzialem ...

PS.: co do TV Sharpa mialem namysli ze niema napraw po serwisowych już umnie... a CRT którego mialem był bardzo dobry prywaciarze niechca podjąć się jego naprawy gdyż niema cześci do niego :( a philips chce za naprawe 300 zł !! nie warto bo jego wartosc moze to 500 po 3 latach...
 
Ostatnia edycja:

helper

New member
Judge,

pytasz o poradę. Dostajesz konkretne propozycje i dalej piszesz o jakimś philipsie. Zdecyduj się, czy chcesz kupić najlepszą jakość do 5k, czy chcesz kupić konkretny "brand" do 5k?
 

Judge

New member
pytam o poradę jest promocja na tego Philipsa cena w sklapach jest 6499 zł !! a w innym jest za 4499 zł i wtedy sie miesci on w moim przedziale cenowym. Czy TV za 6,5 tys zł z promocyjna cena 4,5 tyś zł jest tak samo dobry jak te do 5 tyś ... czy to tylko przereklamowany TV lub chwilowa nowość ... 2 tyś na ulicy nielezy dlatego się pytam czy jest wart tych 6,5 tyś...
 
Do góry