LCD do 2000zł

Krzych1991

New member
Witam. Zainteresował mię Samsung LE37A551, bo w Avansie, podobno od jutra ma być za 2000 zł, nawet na allegro nie ma takich cen. Polecili byście coś innego? A może jednak do tych warunków, lepiej będą pasować 32 cale? Warto w tych warunkach szukać czegoś z FULL HD(ten samsung ma)? Zależy mi na tym by nie najlepszy obraz z TV satelitarnej, wyglądał jak najlepie, by kompresja za bardzo nie wychodziła na wieżch (to wogule zależy od TV?). Wiem, że za te pieniądze nie moge oczekiwać cudów, ale chciałbym je wydać jak najlepiej.

Jakie masz warunki - pokój 3 na 4
Preferowana wielkość matrycy - 32-37 (rodzina chce koniecznie 37)
Preferowane marki - Samsung LE37A551
jaki sygnał ? - Cyfrowy Polsat (starszy dekoder, bez HD), w przyszłości N
jaka odległość od ekranu ? 2,5-2,7
jakie urządzenia do podłączenia? - dekoder od TV, może DVD
jaka klasa cenowa? - do 2000zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - prawie nigdy nie oglądam po 24, ale noc jest równie ważna jak dzień
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - od północy, znikome odbłyski
ile osób zasiada przed telewizorem? - 1-3,4
Jaki masz ulubiony program? - wszystkiego po trochu
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła ? -tak jak będzie lepiej
jaki masz telewizor? - Watson 28' (nie znam nazwy, ale nie za dobry, okrągły ekran, nie 100Hz, ma już z 9 lat)
Ma stać czy wisieć? - stać
 

Krzych1991

New member
Wszyscy podzielają opinie użytkownika wyżej? Jeśli chodzi o mię to tego TV jeszcze nawet na oczy nie widziałem, dzisiaj jadę oglądać. Może ktoś poleci coś innego, ale nie droższego niż 2000? W ulotce z Avans są za 1800zł LG 37lg3000, oraz plazma Panasonic TH-37PV8.
 

matiatv

New member
Popieram acabka rozważ plazmy panasa.Swietny obraz z SD,HD bajka i lepszy dzwięk niż w Samsungu.Poszukaj w CENEO:eek:k:ww.ceneo.pl/1354829(dodaj "w" na początku nie mogę podawać linków)37" za 1998 Warto!! A full hd przy tym rozmiarze jest zbędne.
 
Ostatnia edycja:

Olej1916

New member
Pomocy

jestem nowy na tym forum wiec na poczatek chce wszystkich powitac. zwracam sie do was o pomoc poszukuje tv do max 2300zl znalazlem kilka ciekawych (wg. mnie) pozycji i chce was prosic abyscie pomogli mi wybrac Jakie masz warunki - pokój 3 na 4
Preferowana wielkość matrycy - 32
Preferowane marki:
Panasonic TX-32LX85P
Sharp LC-32RD8E-BK
Sony KDL-32S5600
LG 32LF2510

jaki sygnał ? - zwykla antena w aster(zamiar przejsc na cyfrowa)
jaka odległość od ekranu ? - 2,5-2,7
jakie urządzenia do podłączenia? - nagrywarka
jaka klasa cenowa? - do 2300zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - raczej w dzien i wieczorami
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - od zachodu ale jak cos zawsze sa zaslony
ile osób zasiada przed telewizorem? - 1-2
Jaki masz ulubiony program? - EuroSport ale glownie filmy, mecze i wyscigi- F1, WRC
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła ? -przy wlaczonym ale tylko popoludniami
jaki masz telewizor? - obecnie sie spalil;/ ale byl to philips bodajze 19 kineskopowy
Ma stać czy wisieć? - stać

bede wdzieczny za odp.
 
Do góry