LCD do 2000zł

opozdi

New member
To jest co prawda mój pierwszy post, ale spędziłem już masę godzin przeglądając to forum, które nie ukrywam bardzo mi się podoba:)

Jak w temacie, szukam telewizora LCD do kwoty koniecznie 2000zł (ewentualnie kilka złotych więcej). To pewnie trochę mało, ale liczę że z Waszą pomocą uda się coś znaleźć:) Telewizor będzie służył głównie jako wyświetlacz do PS3, czasem może będę do niego podłączał komputer. Narazie nastawiałem się na jakiegoś Samsunga, ale jak Macie jakieś ciekawe propozycje odnośnie innych firm to z chęcią się z nimi zapoznam.

Ps. Telewizor powinien mieć conajmniej 26".

Proszę pilnować działów!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

radzique

New member
mirai

Do tych zastosowań może sprawdzić się Mirai.
za mniej niż 2000 pln możesz mieć 32" 632E500, z 3-letnią gwarancją door to door. Poprzednik czyli 632V200 zbierał dobre opinie za wyświetlanie SD, i bardzo dobrą pracę w trybie monitora.
 

opozdi

New member
Może Samsung?

A co Sądzicie na temat jakiegoś Samsunga? Może np. Samsung 26" LE26S81B? Miał ktoś styczność z tym modelem i może coś o nim powiedzieć? Może ktoś z Was go używa np. właśnie jako wyświetlacz do konsoli lub komputera?

Ps. Sorry za wstawkę posta w nieodpowiednim dziale...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
polecam Sharpa 26 Ad5 oraz JVC 26 A 80.
Są szybsze niż konkurencja i lepiej skalują obraz w SD.
Jeśli ma być wyłącznie do PS 3 - to Samsung spełni Twoje oczekiwania .
 

opozdi

New member
Dzięki za info

"kiki" bardzo mi Pomogłeś. WIELKIE dzięki:) Właśnie na taką opinię czekałem. Poczytam sobie jeszcze o tych modelach, które Podałeś i z pewnością wybiorę któryś z nich. Prawdopodobnie będzie to jednak Samsung, bo mam już jednego w domu, tyle że 37" i sprawuje się świetnie.

Jeszcze raz wielkie dzięki:)

Pozdrawiam!
 
Do góry