LCD do 2000 do xboxa360 i ps3

FoxDie

New member
Witam!
Po ciężkiej, wakacyjnej harówce, mam zamiar nagrodzić sie eleganckim zestawem LCD + Xbox360. Wszystko byłoby pieknie, tylko nie wiem jaki to ma byc telewizor wiec prosze o poradę.
Główne źródła sygnału: komputer, x360 i za pare miesięcy moze ps3. Telewizja jako taka raczej nie.
Odległość od ekranu to około 2-2,5 metra.
Cena jak najniższa, wiadomo, nie tylko telewizorem człowiek żyje, ale jesli naprawdę warto bedzie dopłacić do czegos znacznie lepszego to to zrobię.
Absolutny, nieprzekraczalny limit finansowy to 2000 złotych.
Telewizor bedzie użytkowany po południu i wieczorem.
Podkreślam ze głównym przeznaczeniem telewizora beda gry, wiec prosze o podawanie modeli mających w tym kierunku szczególne predyspozycje;-). Z gory dzieki za pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
będziesz jednak musiał trochę dołożyć :
Sharp 32 X 20
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

Czas na współpracę z grami. I tu nie ma żadnych niespodzianek i sensacji.
p1070098ik0.jpg


JVC 32 Da 9
www.jvc.com.pl

Panasonic 32 LX 85

Samsung 32 R 81/82
 

FoxDie

New member
Znalazlem tego sharpa za 2200. Co prawda przekracza to moj nieprzekraczalny budżet, ale jak go dorwe na żywo to sie zobaczy. Naprawdę jest taki dobry? Na jednym z forow, polecamym, tanim telewizorem jest lg 32lc52, co sądzicie o tym ustrojstwie? Użytkownicy piszą ze do grania nadaje sie znakomicie, a kosztuje 1500 zeta co jest cena co najmnie kusząca...
 

spit03

New member
Witajcie.

Również w najbliższym czasie będę kupował drugi LCD do domu. Na pewno sporo czasu będzie pracował jako monitor do laptopa. Bardzo podoba mi się model sharpa 32" x20e oraz Samsunga 32a551. Z tego co czytałem zarówno jeden jak i drugi jest do tego odpowiedni. Czy dobrze myślę ?
 
Do góry