lcd-agd.pl

Piotr3105

New member
the1.pl

Przed chwilą obejrzałem tą stronę z Zielonej Góry. Wygląda to podobnie jak lcd-agd.pl. Wygląda to na jedną wielką rodzinę oszustów pod przewodnictwem Obremskiego. Myślę,iż tych stron jest więcej.Rzeczywiście organy ścigania powinny przyjrzeć się tym stronom.
 

q.qwerty

New member
Dzwoniłem do tego drugiego sklepu z zapytaniem kto jest właścicielem i takie ogólne informacje. Powiedziałem że kupiłem sprzęt w LCD-AGD.pl i że oni nie odbierają a jest przekierowanie skrzynki na ich domenę więc może oni prowadzą równoległą sprzedaż z tym sklepem. Człowiek z którym rozmawiałem kategorycznie zaprzecza ze jest jakieś powiązanie miedzy nimi (no ale nawet gdyby było to co by miał innego powiedzieć) i że już parę osób z lcd-agd do nich dzwoniło. Po informacji o przekierowaniu na ich domenę powiedział że w takim razie tez muszą zgłosić się na policje. Dodatkowo mieli niedawno włamanie na serwer. Nie wiem ile jest w tym bajki a ile prawdy ale faktycznie trop wydaję się być ciekawy. Zobaczymy co zrobi właściciel sklepu the1.
Można jeszcze sprawdzić na NK czy właściciele nie są przypadkiem znajomymi.
 
Ostatnia edycja:

Dominiksklep

New member
wizarda napisał:
dzwonił ktoś na te nr podane na the1.pl????

ja dzwoniłem na jeden z nr. Podałem sie za potencjalnego klienta. Odebrał gościu, w tle słyszałem jakiegoś drugiego cwaniaczka. Byli na ulicy. W mojej ocenie banda jak nic, koleś z którym rozmawiałem powiedział mi,że za towar do 200 zł nie mogę zapłacić za pobraniem. Zupełnie mnie zmroziło, bo nie wiedziałem, jak dalej prowadzić śledztwo:) zadzwoniłem na policje w sulechowie i przekazałaem inf
 

Piotr3105

New member
the1.pl

kefir101 napisał:
RACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzwońcie do sulechowa, to mi teraz przyszło na mysl, niech zapiszą adres tej strony!!!! to ci sami ludzie, tyle że tamten THE1 jest dalej polecany!!!!!!!!!!!!!! a to POLSKA właśnie
Rzeczywiście ,sprawdzałem to przed chwilą. Jest to ten sam oszust.
 

q.qwerty

New member
Adresy IP z tracerta
the1.pl
192.85.195.136
79.96.40.194
lcd-agd.pl
192.85.195.136
79.96.40.222

Tak mi się wydaje że strony tych dwóch sklepów stają chyba nawet na tym samym serwerze ale pewny w 100% nie jestem.
 

Piotr3105

New member
Dominiksklep napisał:
po czym wnosisz jednoznacznie ze to ten sam oszust/
Na przykład brak telefonu stacjonarnego,jednakowe dni i godziny otwarcia.
A to,że występują jako Paweł,Arek i Karol to może być kolejna ściema. W innym sklepie pewnie występują jako Bronek ,Józek i Kazek.
 

Piotr3105

New member
Ups

wizarda napisał:
też dzwoniłam. te samy newsy lub też ta sama ściema. teraz dobijam się do UPS-a. Czy rozwożą ich przesyłki, czy, podobnie jak w DHL, nie słyszeli o świadczonych im usługach. nr do ups 22 5430000, póki co - zajęte
Napisz ,jak dowiesz się czegoś konkretnego w UPS. To będzie jakaś wskazówka.
 

q.qwerty

New member
Po rozmowie z Panem Pawłem z the1.pl widzę że jest już niedostępny natomiast pojawił się na GG właściciel Pan Arek. Może ktoś kto rozmawiał z Panem Damianem z LCD-AGD.pl i pamięta jego głos by zadzwonił do Pana Arka i porównał ?
 

Dominiksklep

New member
Piotr3105 napisał:
Na przykład brak telefonu stacjonarnego,jednakowe dni i godziny otwarcia.
A to,że występują jako Paweł,Arek i Karol to może być kolejna ściema. W innym sklepie pewnie występują jako Bronek ,Józek i Kazek.


no tu akurat mają tel stacjonarny.
dzwoniłem na drugi z tel komórkowych i odebrał drugi gościu, wiec są to ludzie osiągalni, z którymi przynajmniej policja powinna przeprowadzić stosowny wywiad

Ciekawe jest toco pisze kolega powyżej, wskazuje, że oba nr ID obu stron sa identyczne
Ale mam nadzieje ze policja jest kilka kroków do przodu od nas
 

Piotr3105

New member
The1.pl

Piotr3105 napisał:
Na przykład brak telefonu stacjonarnego,jednakowe dni i godziny otwarcia.
A to,że występują jako Paweł,Arek i Karol to może być kolejna ściema. W innym sklepie pewnie występują jako Bronek ,Józek i Kazek.
Sorry,faktycznie podają jakiś numer stacjonarny,nie zobaczyłem tego dokładnie.Ale to też może być ściema.
 

Piotr3105

New member
Gg

q.qwerty napisał:
Po rozmowie z Panem Pawłem z the1.pl widzę że jest już niedostępny natomiast pojawił się na GG właściciel Pan Arek. Może ktoś kto rozmawiał z Panem Damianem z LCD-AGD.pl i pamięta jego głos by zadzwonił do Pana Arka i porównał ?
Rzeczywiście pod GG pojawił sie Pan Arek. Jeśli to w ogóle jest Arek.
 

Dominiksklep

New member
q.qwerty napisał:
Adresy IP z tracerta
the1.pl
192.85.195.136
79.96.40.194
lcd-agd.pl
192.85.195.136
79.96.40.222

Tak mi się wydaje że strony tych dwóch sklepów stają chyba nawet na tym samym serwerze ale pewny w 100% nie jestem.


nie znam sie na informatyce, ale wiadomo, że obie strony zostały umieszczone na tym samym serwerze KQS store. Akurat sam kiedyś kupowałem oprogramowanie od tej firmy. Myślę więc, że spzredawca może dostarczyć cennych informacji o nabywcy
 

kefir101

New member
Piotr3105 napisał:
Na przykład brak telefonu stacjonarnego,jednakowe dni i godziny otwarcia.
A to,że występują jako Paweł,Arek i Karol to może być kolejna ściema. W innym sklepie pewnie występują jako Bronek ,Józek i Kazek.

racja za dużo tu powiązań,banda złodziei i tyle
 

miracle

New member
Na 98% to ten sam głos !!! Gościu taka sama gadka.....nic innego jak to ten sam koleś !! Tylko tak naprawde jak ma na imię i na nazwisko ???Czy Damian czy Arek a może Zdzisiek .....
 

Piotr3105

New member
The1.pl

miracle napisał:
Na 98% to ten sam głos !!! Gościu taka sama gadka.....nic innego jak to ten sam koleś !! Tylko tak naprawde jak ma na imię i na nazwisko ???Czy Damian czy Arek a może Zdzisiek .....
Cholera pasuje to zgłosić. Wkurwia mnie już ta maskarada uprawiana przez Obremskiego
 

Piotr3105

New member
Seksmisja

Przypomina mi się ta przewodnicząca ligi kobiet z Seksmisji,która okazała się facetem. Tak dla rozluźnienia sytuacji,chciałem sobie zażartować,choć wiem,że wielu z nas nie ma ochoty do żartów.
 
Do góry