lcd-agd.pl

kefir101

New member
qbanek napisał:
Tez kupilem TV za 4000, ciekawy jestem ile osob jeszcze sie nie zapisalo natym fotum i tez zostalo oszukane, masakra co sie dzieje, na policje ide w poniedzialek !!!!

nie czekaj do poniedziałku!!! idź jutro napewno ktoś tam cię przyjmie!, tu trzeba działać szybko!
 

zetkaq

New member
Piszcie swoje nr zamówienia,tak będziemy mieli jasność ilu nas jest.
Po pszeszukaniu internetu trafiliśmy na firme The1.pl w Zielonej Górze,
bardzo podobna strona główna sklepu,mało komentarzy na początku pozytwynych a potem takie jak nasze!!!!!!w sumie ok 13,Z A J Ż Y J C I E
sami!!!!!!!!
 

bdan

New member
czorcik1 napisał:
Rachunek w WBK na godzinę 16 z minutami nie był jeszcze zablokowany. Założony w listopadzie tego roku na osobę fizyczną a nie na firmę. info z pewnego źródła ale nic więcej nie wiem :confused:


Jaka jest sytuacja na chwilę obecną z kontem, czy masz mozliwość sprawdzenia tego. Jezeli nie to kiedy możesz się dowiedzieć, dopiero w poniedziałek?
 

bdan

New member
zetkaq napisał:
Piszcie swoje nr zamówienia,tak będziemy mieli jasność ilu nas jest.
Po pszeszukaniu internetu trafiliśmy na firme The1.pl w Zielonej Górze,
bardzo podobna strona główna sklepu,mało komentarzy na początku pozytwynych a potem takie jak nasze!!!!!!w sumie ok 13,Z A J Ż Y J C I E
sami!!!!!!!!


272 - kwota ok. 3200
 

kefir101

New member
zetkaq napisał:
Piszcie swoje nr zamówienia,tak będziemy mieli jasność ilu nas jest.
Po pszeszukaniu internetu trafiliśmy na firme The1.pl w Zielonej Górze,
bardzo podobna strona główna sklepu,mało komentarzy na początku pozytwynych a potem takie jak nasze!!!!!!w sumie ok 13,Z A J Ż Y J C I E
sami!!!!!!!!
Fakt strona wygląda identycznie! i komentarze widzę że się dopiero zaczynają!!! Ciekawe czy ktoś to już zgłosił!
 

marianoo1

New member
zetkaq napisał:
Piszcie swoje nr zamówienia,tak będziemy mieli jasność ilu nas jest.
Po pszeszukaniu internetu trafiliśmy na firme The1.pl w Zielonej Górze,
bardzo podobna strona główna sklepu,mało komentarzy na początku pozytwynych a potem takie jak nasze!!!!!!w sumie ok 13,Z A J Ż Y J C I E
sami!!!!!!!!
Masz rację. Bardzo podobne pozytywne komentarze do tych "naszych" z Ceneo. I sam wygląd strony sklepu. Istotnie podejrzane.
 

kefir101

New member
zetkaq napisał:
Piszcie swoje nr zamówienia,tak będziemy mieli jasność ilu nas jest.
Po pszeszukaniu internetu trafiliśmy na firme The1.pl w Zielonej Górze,
bardzo podobna strona główna sklepu,mało komentarzy na początku pozytwynych a potem takie jak nasze!!!!!!w sumie ok 13,Z A J Ż Y J C I E
sami!!!!!!!!
to jest napewno ta sama szajka, zauważcie że styl komentarzy tych pozytywnych jest identyczny ja z zasranego CENEO, a strona tak samo zbudowana!!! Myślę że należało by to zgłosić i powiązać te dwie sprawy!! to na bank Ci sami oszuści!
 

czorcik1

New member
bdan napisał:
Jaka jest sytuacja na chwilę obecną z kontem, czy masz mozliwość sprawdzenia tego. Jezeli nie to kiedy możesz się dowiedzieć, dopiero w poniedziałek?

Myślę, że od 16-stej sytuacja się nie mogła zmienić choćby ze względu na porę dnia i do poniedziałku może nie ulec zmianie. Nie wiem czy w poniedziałek będę mogła powtórzyć numer z uzyskaniem info.

Powtarzam się moje zamówienie 230 z 28.11.2008 ale czytając forum od początku te numerki i osoby powtarzają się. Ja nie jestem zbyt biegła ale może ktoś podpowie np. nowy temat tylko z numerkami i kwotami a na tym temacie tylko dyskusja, może jakaś tabelka bo będziemy się powtarzać a może jeszcze inny sposób aby nas usystematyzować ???
 

kefir101

New member
zetkaq napisał:
SZOK SZOK SZOK mają jeszcze jeden sklep The1.pl tak to prawda,
wejdzcie na strone lcd-agd na zakładke FAQ kliknijcie na e-mail
jacek@lcd-agd.pl co wyskoczy ,jako odbiorca e-mail ....wyskoczy info@the1.pl,,
co z tym zrobić radzcie,!!!!!!!!
RACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzwońcie do sulechowa, to mi teraz przyszło na mysl, niech zapiszą adres tej strony!!!! to ci sami ludzie, tyle że tamten THE1 jest dalej polecany!!!!!!!!!!!!!! a to POLSKA właśnie
 

fagus

New member
Panowie - mam wątpliwości

Są negatywne skojarzenia z the1.pl. Sprawdziłem na ceneo - komentarze są wystawiane od maja 2008 i trochę się ich już zebrało (272). Poza tym deklarują (przynajmniej oficjalnie) płatność przy odbiorze. Raczej odbiega to (przynajmniej na pierwszy rzut oka) od modelu funkcjonowania Oscar Media i lcd-adg. Stąd moje pytanie - czy ktoś może na WŁASNYM przykładzie potwierdzić, że sklep się nie wywiązuje ze swoich zobowiązań? Sorry, ale żebyśmy ścigając cygana nie powiesili kowala. Zamiast.
 

marol

New member
!!

To nie moze byc zbieg okolicznosci.Trzeba dzwonic na policje w sulechowie albo juz sam nie wiem co.Te strony musza miec cos ze soba wspolnego!!
 

kefir101

New member
fagus napisał:
Są negatywne skojarzenia z the1.pl. Sprawdziłem na ceneo - komentarze są wystawiane od maja 2008 i trochę się ich już zebrało (272). Poza tym deklarują (przynajmniej oficjalnie) płatność przy odbiorze. Raczej odbiega to (przynajmniej na pierwszy rzut oka) od modelu funkcjonowania Oscar Media i lcd-adg. Stąd moje pytanie - czy ktoś może na WŁASNYM przykładzie potwierdzić, że sklep się nie wywiązuje ze swoich zobowiązań? Sorry, ale żebyśmy ścigając cygana nie powiesili kowala. Zamiast.

co ty pleciesz, wejdź sobie na stronę
lcd-agd na zakładke FAQ kliknijcie na e-mail
jacek@lcd-agd.pl co wyskoczy ,jako odbiorca e-mail ....wyskoczy info@the1.pl,, czy to tylko zbieg okoliczności , nie bądź śmieszny ewidentnie widać że to ten sam sposób działania, za dużo tu podobieństw
 

kefir101

New member
q.qwerty napisał:
Strona drugiego sklepu jest podobna dlatego że jest na oprogramowaniu tej samej firmy.
Tak przy okazji - oprogramowanie to umożliwia automatyczną integrację z większością porównywarek cenowych
http://www.kqs.pl/index.php?p1,kqs-store-oprogramowanie-sklepu-internetowego stad też myślę że nawet nie musiał podpisywać żadnych umów z ceneo ani nokautem
to jak wyjaśnisz błąd w tych adresach!!!!???? oba sklepy są zlokalizowane blisko siebie, myślę że było by to napewno pomocne w naszej sprawie
 

q.qwerty

New member
Nie pisze że to nie możliwe tylko że te dwie strony wykorzystują to samo oprogramowanie do prowadzenia sklepów i stad to podobieństwo wizualne
 

Dominiksklep

New member
kefir101 napisał:
to jak wyjaśnisz błąd w tych adresach!!!!???? oba sklepy są zlokalizowane blisko siebie, myślę że było by to napewno pomocne w naszej sprawie


dzwoniłem na policję w sulechowie przed chwilą i już wiedzą o tej sprawie (bo już ileś osób z nas dzwoniło powiedzieć o tym nowym sklepie)
 

kefir101

New member
Dominiksklep napisał:
dzwoniłem na policję w sulechowie przed chwilą i już wiedzą o tej sprawie (bo już ileś osób z nas dzwoniło powiedzieć o tym nowym sklepie)
Powinni wszystkie te pseudo sklepy posprawdzać a pierwsze to to zasrane CENEO promujące ZŁODZIEI! W błąd ludzi wprowadzają i są współwinni! tyle bo mam już dość...kuwa złodziejstwo w biały dzień;)!
 
Do góry