lcd-agd.pl

Piotr3105

New member
Oszuści z Sulechowa.

Faktycznie nasuwa się wiele pytań w związku z przestępczą działalnością tej pseudofirmy DAN-POL. Ciężko stwierdzić,czy konsultant Jacek i właściciel Damian są dwiema różnymi osobami czy to jest jedna osoba. Ile w ogóle osób jest zamieszanych w ten proceder ? Osobiście o sprawach technicznych nie rozmawiałem z tym niby konsultantem Jackiem. Pierwszy raz jak kontaktowałem się,to pytałem się go, czy pieniądze wpłynęły już na konto.Stwierdził,że nie ,ale powiedział,że dostanę maila z informacją o dokonanym przelewie. Drugi i ostatni raz rozmawiałem w ostatni poniedziałek. I ten rzekomy Jacek powiedział mi,iż w tej chwili jedzie samochodem ,ale telewizor będzie wysłany,a informację o tym też dostanę mailem.Od wtorku kontakt urywa się. Na policję wybieram się jutro,gdyż dziś byłem bliski rozstroju nerwowego,chociaż mam na karku 38 wiosen. Zostałem ograbiony na kwotę blisko 1400 zł za ,teraz to mozna powiedzieć,wirtualny telewizor lcd Panasonic. Wygląda to na aferę dużych rozmiarów.Osobiście powiesiłbym tego Obremskiego za jaja.
 

KAC

New member
kolejny naiwny

Witam,

jestem kolejnym oszukanym, jeszcze wczoraj rozmawiałem z włascicielem... dokładnie jak opisali przedmówcy.

nadaj są komentarze na Ceneo, już pod nowanazwą... niestety nie mogę wkleić linka

Ktoś tam wspominał o ceneo czy mieli cynk... moim zdaniem tak. Wysłałem nawet do nich zapytanie dlaczego firma lcd-agd już nie jest na liście pod przedmiotami, ale odpowiedzieli że należy siekontaktowac ze sprzedawcą i uparcie powtarzali ze nie ponosza odpowiedzialności.

tak, czy inaczej jutro komisariat.

ps, może za pare minut lotto odmieni mi nastrój:???:
 

kefir101

New member
jestem kolejnym poszkodowanym

No hej przeczytałem na forum HD że mamy taki sam problem ze sklepem LCD-AGD.pl ja też dokonałem u nich zamówienia i wpłaciłem łącznie 2900zł!!! (Telewizor LCD i kino domowe) i wszystko wyglądało w porządku i nie budziło moich podejrzeń, znalazłem ich na CENEO.pl czytałem opinie chyba z 18 mieli i wszystkie pozytywne i same superlatywy! Czytałem regulamin, REGON, adres dwa konta i wysyłka DHLm nic nie wzbudziło podejrzeń!!! czeka i czekam, aż w pon. wieczorem pisze do nich, jednego e-maila, we wtorek drugiego i do tego niby szefa ale nic 0 odpowiedzi!!! zacząłem dzwonić na te dwa numery telefonów ale są wyłączone i nawet się na pocztę nie da nagrać!!! dziś poszedłem na POLICJĘ ale nie mieli dla mnie czasu bo tyle petentów było! i jutro idę to zgłosić bo tu nie ma żartów, to OSZUŚCI na 100%, może jak razem rozdmuchamy sprawę to coś z tego będzie! Jak masz jakieś pomysły jak odzyskać tą kasę albo jak tu działać to proszę o podzielenie się widzę ze już jest nas sporo kefir101(at)wp.pl
 

czorcik1

New member
Spotkanie z mediami

To chyba przy stracie ponad 3000 zł przez wielu z forumnowiczów nie będzie problem aby nawet kilka osób podjechało w jakieś określone miejsce. Im nas będzie więcej tym lepiej. Ja mieszkam w Łodzi ale jestem tak wkurzona, że mogę jechac do Sulechowa czy gdzie indziej.
 

kefir101

New member
Ja też pisałem do Ceneo, nie ma szans od nich na żadne info!!! promują złodzieji i tyle, pytałem dlaczego już ich niema na ich portalu który jeszcze tydzień temu ich promował-napisali że nie mogą odpowiedzieć że to tajemnica handlowa!!! Takie rzeczy tylko w PL!!! i że nie ponoszą odpowiedzialności - standard!!!! można się załamać!! Jak mogli promować fikcyjny sklep!!!! Ręka rękę myje!!!!
 

KAC

New member
kefir101 napisał:
Ja też pisałem do Ceneo, nie ma szans od nich na żadne info!!! promują złodzieji i tyle, pytałem dlaczego już ich niema na ich portalu który jeszcze tydzień temu ich promował-napisali że nie mogą odpowiedzieć że to tajemnica handlowa!!! Takie rzeczy tylko w PL!!! i że nie ponoszą odpowiedzialności - standard!!!! można się załamać!! Jak mogli promować fikcyjny sklep!!!! Ręka rękę myje!!!!

więcej...
nadal tam są
www[dot]ceneo[dot]pl/2073-0a
 

naiwny...

New member
witam,

ja próbowałem zakupić tv w imieniu moich rodziców, ale od samego początku nie planowaliśmy wpłacać całej kwoty...tylko przy odbiorze towaru...na szczęście, jeśli można o czymś takim tutaj pisać :confused:
dostałem 3 odpowiedzi w e-mailach od jacka i sklepu...z tego samego ip , który prowadzi do szczecina...jutro zgłaszamy sprawę na komisariacie!
na uwagę zwraca godzina odpowiedzi ostatniego e-maila to 01:15 w nocy :(
 

bdan

New member
kefir101 napisał:
No hej przeczytałem na forum HD że mamy taki sam problem ze sklepem LCD-AGD.pl ja też dokonałem u nich zamówienia i wpłaciłem łącznie 2900zł!!! (Telewizor LCD i kino domowe) i wszystko wyglądało w porządku i nie budziło moich podejrzeń, znalazłem ich na CENEO.pl czytałem opinie chyba z 18 mieli i wszystkie pozytywne i same superlatywy! Czytałem regulamin, REGON, adres dwa konta i wysyłka DHLm nic nie wzbudziło podejrzeń!!! czeka i czekam, aż w pon. wieczorem pisze do nich, jednego e-maila, we wtorek drugiego i do tego niby szefa ale nic 0 odpowiedzi!!! zacząłem dzwonić na te dwa numery telefonów ale są wyłączone i nawet się na pocztę nie da nagrać!!! dziś poszedłem na POLICJĘ ale nie mieli dla mnie czasu bo tyle petentów było! i jutro idę to zgłosić bo tu nie ma żartów, to OSZUŚCI na 100%, może jak razem rozdmuchamy sprawę to coś z tego będzie! Jak masz jakieś pomysły jak odzyskać tą kasę albo jak tu działać to proszę o podzielenie się widzę ze już jest nas sporo kefir101(at)wp.pl


Ja dzisiaj byłam na policji, na moje pytanie kiedy prześlą to do Sulechowa powiedzieli, że wyślą to pocztą. Widzac moje oburzenie stwierdził, że powie dyżurnemu, zeby to przefaksował. Na koniec poprosiłam telefo do dyzurnego, że będę dzwonić, czy to wysłał. Nie dzwoniłam, bo byłam bardzo późno, ale jutro z rana dzwonie do sulechowa, czy zgłoszenie dotarło (nie wiem, czy udzielą mi informacji), a jak nie to do dyżurnego.
Ps. Życzę wszystkim dobrej nocy mimo wszystko. Ja jestem kłębkiem nerwów, co minutę odświeżam stronę, mąż mówi, że trudno, najważniejsze że jesteśmy zdrowi i ogląda mecz
 

Piotr3105

New member
Ceneo

Również pisałem do ceneo,w sprawie tych oszustów i dostałem w dniu dzisiejszym mailem następującą informację:
"Chcielibyśmy Pana poinformować,że oferta sklepu nie jest u nas prezentowana.Jednakże jeśli chciałby zapoznać sie Pan z opiniami o sklepie ,proponuję zapoznać się z informacjami i opiniami ,które zamieszczone są także na innych serwisach."
Odpowiedź skandaliczna,biorąc pod uwage fakt,że naprawdę reklamowali tego oszusta na swojej stronie. Mało osób chyba wie o tym,iż twórcą i właścicielem serwisu ceneo,jest słynny w negatywnym słowa znaczeniu Władysław Jamroży-były szef PZU,który był zamieszany w wyprowadzanie pieniędzy z tej firmy.Spędził kilka lat w areszcie,chociaż nie wiem jak ostatecznie zakończyła się ta sprawa. Ta kwestia może więc wiele tłumaczyć.
 

Piotr3105

New member
Pytanie

Co należy wziąść ze sobą na policję ? Na pewno kopię przelewu ,ale czy też mogą być na przykład wydruki informacji mailowych ?
 

jolajcik

New member
Piotr3105 napisał:
Co należy wziąść ze sobą na policję ? Na pewno kopię przelewu ,ale czy też mogą być na przykład wydruki informacji mailowych ?
Jak najbardziej wszystkie potwierdzenia kontaktu, wydruki e-mail, ewentualne treści sms (bo też kontaktowali sie ponoć smsami). Ja zawiozłam potwierdzenia złożenia zamówienia i przyjęcia do realizacji.

P.S. Wysyłajcie też pocztą do nich pismo z odstąpieniem od umowy wzór można znaleźć w necie, oczywiście za potwierdzeniem odbioru. wiem, że nikt z nas nie otrzyma takiego potwierdzenia ale wtedy będzie podstawa do wszczęcia działania przez UOKiK w zakresie prawa cywilnego
 
Ostatnia edycja:

kefir101

New member
piszmy do Telewizji!

Piszcie to TVP do WIADOMOŚCI moim zdaniem trzeba to nagłośnić bo sprawy takich sklepów oszustów są coraz częstsze!!! Zapisy prawa powinny bezwzględnie chronić kupujących szczególnie w internecie, nie może być tak że zasrane CENEO promuje złodziei Pod tym linkiem możecie zgłaszać krótkie info że w sprawie oszusta internetowego LCD-AGD.pl oni będą wiedzieli o co chodzi bo już do nich pisałem ww6. tvp. pl/ mail/mail_do_redakcji.html tak napisałem adres bo inaczej nie mogę jeszcze na tym forum
 

Piotr3105

New member
Zawiadomienie

Dzięki za informację. Niestety mieszkam w przysłowiowej Koziej Wólce na Podkarpaciu i mam pewne obawy, czy miejscowa policja nie oleje mnie. Będę jednak walczył i nie odpuszczę tej sprawy. Na dziś to wystarczy już tych mocnych wrażeń,których nie dostarczyłby pewnie najlepszy film grozy.
 

bdan

New member
Piotr3105 napisał:
Dzięki za informację. Niestety mieszkam w przysłowiowej Koziej Wólce na Podkarpaciu i mam pewne obawy, czy miejscowa policja nie oleje mnie. Będę jednak walczył i nie odpuszczę tej sprawy. Na dziś to wystarczy już tych mocnych wrażeń,których nie dostarczyłby pewnie najlepszy film grozy.


Też jak weszłam do komisariatu to patrzyli na mnie tak jakbym chciała sobie tylko pogadac i wyżalić się. Pierwsze pytanie to czemu przez internet, potem a dlaczego plazma a nie LCD; kiedy jednak zobaczyli, że wyciągnęłam dowód osobisty i powiedziałam stanowczo, że chce zgłosić zawiadomienie o przestępstwie, zadzwonił po gościa, który spisał moje zeznania
 

Piotr3105

New member
Policja

bdan napisał:
Też jak weszłam do komisariatu to patrzyli na mnie tak jakbym chciała sobie tylko pogadac i wyżalić się. Pierwsze pytanie to czemu przez internet, potem a dlaczego plazma a nie LCD; kiedy jednak zobaczyli, że wyciągnęłam dowód osobisty i powiedziałam stanowczo, że chce zgłosić zawiadomienie o przestępstwie, zadzwonił po gościa, który spisał moje zeznania

To jest właśnie nasza "kochana" policja. Te pytania,które zadawali Tobie,można zaliczyć do rodzaju pytań debilnych. Nie wiem czy śmiac się czy płakać.
 

beatles

New member
to afera a nie zwykłe przestępstwo

z forum porównywarki nokaut wiem, że jest nas na pewno prawie 300 a nie wykluczone, że więcej!!!. Na komisariacie dowiedziałem się, że jeśli sprawa przybierze duże rozmiary w skali kraju, to zajmie się nią centralna grupa specjalna do tego typu przestępstw, Warunek to jak najwięcej zgłoszeń na policji!!! Sam, za radą kefira 101 napisałem też maila do redakcji Wiadomości i namawiam do tego samego innych!!
 

stasb

New member
Widzę że niestety nasz klub się rozrasta.
Pomysl z nagłośnieniem medialnym też uważam na niezły.
Telewizja czyni cuda, może nawet Policja weźmię za pracę bo jak dzisiaj zgłaszałem sprawę to Pan policjant powiedział że zadzwoni do mnie około wtorku w celu podpisania protokołu.
Dlatego detektyw byłby optymalny i ja nawet jeśli odzyskłbym kasy to i tak chętnie się dołoże do jego .honororarium
 
Do góry