lcd-agd.pl

jolajcik

New member
[A jak wygląda sprawa z bankiem? Bo nie bardzo rozumiem co oni mogą w tej sprawie zrobić?

Dzwoniłam też do swojego banku oni nic nie mogą zrobić dopóki prokuratora ewentualnie nie wyda wniosku o uwolnienie tajemnicy bankowej i zablokowania środków na koncie. a facet pewnie już dawno je wybrał
 

marianoo1

New member
jolajcik napisał:
[A jak wygląda sprawa z bankiem? Bo nie bardzo rozumiem co oni mogą w tej sprawie zrobić?

Dzwoniłam też do swojego banku oni nic nie mogą zrobić dopóki prokuratora ewentualnie nie wyda wniosku o uwolnienie tajemnicy bankowej i zablokowania środków na koncie. a facet pewnie już dawno je wybrał

Tak myślałem, że bank niewiele może w tej sprawie zrobić. Rozmawiałem przed chwilą z przemiłą Panią z Rejonowego UOKiK i powiedziała, że Policja umarza takie sprawy i trzeba występować z powództwa cywilnego. Poradziła wystosować do oszusta pismo o odstąpienie od umowy i zwrot pieniędzy (wysłać poleconym za potwierdzenie odbioru, nie e-mailem), jeśli to nie poskutkuje można się z wrócić za ich pośrednictwem...ale myślę, że to niewiele da. Spróbować jednak trzeba.
 

stasb

New member
Oczywiście że to bez sensu ponieważ pod adresem siedziby firmy nikogo nie ma. Firma miała siedzibę w piwnicy bloku !!!!!
Policjanci sprawdzili że pan Damian Obremski ma dowód osobisty bez adresu zameldowania !!!!!!!!
Niestety jest pozamiatane, byliśmy nizłymi naiwniakami
 

wizarda

New member
Witam ponownie. W banku na infolinii - poradzono nam, żebyśmy złożyli tzw. reklamację. Tak to nazwali i pod takim hasłem przyjęli. Dają sobie 2 tyg. na jej rozpatrzenie. Wzięli ode mnie informacje, namiar na strone p. Obremskiego, wpisy z TEJ strony - jako dowód oszukania innych osób. Poradzili również zgłosić się na Policję. Jesteśmy trochę skołowani, ale rachunek w banku WBK w końcu jest na kogoś, prawda? Facet sie raczej nie rozpłynie. Zameldowany byc musi. Ma przecież firmę z tytoniem. A może przemawia przeze mnie naiwność?
 

gosiaczek-wawa

New member
dzwońcie na komisariat do sulechowa

Komisariat Policji w Sulechowie
66-100 Sulechów, ul. M. Konopnickiej 15
tel. 068-385-96-00 - sekretariat Komendanta


muszą mie jak najwięcej zgłoszeń!!!
 

wizarda

New member
Dzwoniłam, ale skierowano mnie na najbliższy PP w moim miejscu zamieszkania. Oni tam nie mogą tego przyjąć. Zresztą mają na razie 1 oficjalne zgłoszenie. Wpisano mnie tylko na jakąś listę.
 

zurkowski

New member
Jestem zły sam na siebie, że tak dałem się oszukać.
Wpłaciłem pieniądze ok. 3tyś. i na tym skończył się kontakt ze sklepem.
Sprawdziłem w DHL, nie słyszeli o takiej firmie i nigdy nie dostarczali od
nich żadnego towaru.
Dzisiaj zgłaszam na Policję.

Raczej nie liczę na odzyskanie pieniędzy, firma założona prawdopodobnie
na słupa, szukaj wiatru w polu.
 

stasb

New member
Osobiście uważam że najlepszym pomysłem byłoby wynajęcie detektywa. Obrotna osoba napewno by znalazła Pana Obremskiego.
Nie wiadomo tylko czy udałoby się odzyskac pieniądze.
Dla jednej osoby byłby to duży koszt, ale gdyby większa ilośc oszukanych osób się złożyła to miałoby sens.
 

gosiaczek-wawa

New member
ich konto BZ WBK zarejestrowane jest na osobe prywatną, numer kontaktowy jest zupełnie inny w banku niż te ze strony, właśnie w tej chwili dostałam info że jeżeli odpowiedznia ilosc ludzi złoży dziś doniesienie na policje, prokurator zablokuje to konto, a pieniądze caly czas wplywają na ich konto.. wiec wszyscy ktorzy zostali oszukani do dzieła zglaszajcie sprawę na policje jak najszybciej
 

werk13

New member
Ja dzwoniłem ok 14 do komendy w sulechowie i na liscie "pokrzywdzonych" bylo juz 9 osób. Trzymam kciuki za zablokowanie konta
 

zetkaq

New member
Jeżeli chodzi o właściciela Damiana Obremskiego Sulechów,
to oszuści ,dużo ludzi kieruje sprawe do Policji, ja też zostałam
oszukana!!!!!!
 

miracle

New member
Widzę ze nie tylko ja popełniłam błąd :-(

No widzę że nie jestem osamotniona....Rónież wpłaciłam a towaru nie widać !!! I pewnie nie zobaczę !!! Pewnie pan Damian O. nie istnieje i jego firma też nie....Trzeba zgłosić to na swój komisjariat i czekać na cud... Pewnie pieniądze nie są do odzyskania ale przynajmniej złapać winnych trzeba (o ile to możliwe)
 

zetkaq

New member
Oszukana

Witam,

Ja to mam pecha,najpierw Oskarmedia czekałam miesiąc w końcu
zwrócili forse,potem przelałam pieniądze do LCD-AGD no i pech chciał-
oszuści,mąż bawi się w detektywa i pojechał do Sulechowa,a ja ide
jutro na Policje!!!!
 

zakapiorek

New member
lcd-agd.pl to OSZUŚCI

My również daliśmy się oszukać. Straciliśmy ponad 3000 zł na plazmę Panasonica. Jutro zgłaszamy sprawę na policję, ale nie wierzymy w odzyskanie pieniędzy, chyba, że za rok albo dwa....
W banku nie biorą odpowiedzialności za nasze zakupy (BZWBK).
 

gosiaczek-wawa

New member
ludzie zgłaszajcie się na najbliższy komisariat jeszcze dzisisja jak najszybciej, to może uda się uzbierac tyle ludzi zeby mogla prokuratura zablokowac ich konta... gra jest warta swieczki wkocu to nasze pieniądze tam są
 

marianoo1

New member
gosiaczek-wawa napisał:
ludzie zgłaszajcie się na najbliższy komisariat jeszcze dzisisja jak najszybciej, to może uda się uzbierac tyle ludzi zeby mogla prokuratura zablokowac ich konta... gra jest warta swieczki wkocu to nasze pieniądze tam są
Właśnie to uczyniłem. Nie liczę jednak na cuda.
 
Do góry