lcd-agd.pl

stasb

New member
Witam ponownie

Słowa podziękowania dla Policji i Prkuratury.
Wszyskim życzę Zdrowych i (mimo wszystko) Spokojnych Świąt
Osobom, które tak dosadnie podkreślają naszą naiwnośc życzę konsekwencji i szczęcia a najbardziej życzę wyczucia smaku i taktu bo tego najbardziej im brak (jakie to polskie ) Nikt z nas nie twierdzi że nie wykazał się naiwnością jednak to forum nie jest miejscem na utwierdzaniu nas wtym.
To tak jakbyście na pogrzebie ofiary wypadku rodzinie oświadczyli że sam był sobie winien bo za szybko jeździł. Wyobraźcie sobie reakcję mimo, iż mielibyście rację.
Pozdrawiam Wszzystkich i czekamy na woniki śledztwa, a zwłaszcza na choby częśc kasy
 

Slaphead

New member
Rewelacja

Pierwszy raz w tym kraju czuję się dumny z naszych stróżów prawa. Sprawiedliwości stała się zadość. Mam nadzieje, że tego rzekomego Jacka też złapią i we dwoje zrobią sobie świeta w celi, oby do końca życia.
 

czorcik1

New member
życzenia

Dla Policji i prokuratury - oby tak dalej :)

Dla Nas poszkodowanych - nadziei, że odzyskamy również kasę :rolleyes: oraz mimo wszystko udanych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, powodzenia w Nowym Roku - oby był bez niespodzianek.

Dla Tych, którzy są tacy mądrzy z gatunku "a nie mówiłem" - aby Was to nigdy nie dotknęło :(

Dla Pana D.O. - dłuuuuuuuugich lat w odosobnieniu :twisted:

I jeszcze jeden link w naszej sprawie (tylko nie czytajcie komentarzy :???: )
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,ti...-nowy-start,wid,10669556,wiadomosc_video.html

P.S.
Mnie osobiście bardzo pomogło to forum, było pocieszeniem, uspokojeniem. Bardzo budujące jest to, że ludzie mogą się tak szybko zjednoczyć, działać i wspierać nawzajem - duuuża buuuuźka dla wszystkich :eek:k:
 

Slaphead

New member
iinfo

Więcej info na stronce i do tego niewielkie zdjęcie jak ktoś chce sobie obejrzeć tego oszusta zielongórskiej policji.Troche małe i niewyraźne ale można coś zobaczyć.
 

stefanz

New member
Nic nie widać. A szkoda !!

Czekajmy cierpliwie na rozwój sprawy. Mi się wydaje, że taki zwykły burak jak on, sam na taki pomysł by nie wpadł. Nie wiem dlaczego,ale zalatuje mi ta sprawa czymś większym. Mam na myśli działanie na tzw."słupa".

Spokoju życzę
 

Slaphead

New member
szkoda

Masz racje, że koleś nie wygląda na takiego co by na taki pomysł sam wpadł. Normalnie to by koleś uciekł jak najdalej z Polski, a nie siedział w wynajętym mieszkaniu i czekał jak go złapią. Może go ktoś wystawił, jeśli było tak jak mówisz. Miejmy nadzieję, że złapią wszystkich co w tą sprawę byli wmieszani. Teraz pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.
 

q.qwerty

New member
My również bardzo dziękujemy, Policjantom oraz Prokuraturze za skuteczne zadziałanie w tej sprawie.
BRAWO!
Teraz jako osoby poszkodowane czekamy na oficjalne info.
Swoją drogą to wyd...mał nas taki nurek w tureckim swetrze i pijackich butach z frędzlami. Oj.... ;-):cry:
 

mflaku

New member
Sledze ten temat od poczatku, moje zamowienie nr.93 na 1400zl tez polecialo w kosmos ;) zglosilem do prokuratury ale nie liczylem na to ze kolesia przymkna. Tv mam nowy, kase odrobie, a Panu Damianowi Zycze zeby gdzies wbil na cele najlepiej na :twisted: Slasku ;] Pozdro Ludzie MikoŁoj Zyje !!:mrgreen:
 

TVmedia

New member
Ważne

Witajcie.
TVP chce w najbliższych dniach zrealizować materiał o całej sytuacji. Emitowany był już news na antenie TVP INFO. Bardzo proszę o kontakt osoby poszkodowane z okolic Zielonej Góry, które chcą anonimowo porozmawiać o sprawie.
 

grzechu510

New member
Na zdjęciu wiele nie widać ale cyberprzestępca to raczej na tej ławeczce nie siedzi.Wygląda na to że panowie policjanci jeszcze muszą się pomęczyć a my posmucić.
 

q.qwerty

New member
też mi się wydaje, że to tylko pan który użyczył dowodu, nie mniej jednak, skoro wynajmował mieszkanie i się właśnie zmywał, to chyba jednak on.. a nie bezdomny. może ten jego strój to taki kamuflaż, żeby się bogactwem nie wyróżniać.
 

qbanek

New member
:0

Ja mysle ze Pan Damian byl juz tak poszukiwany przez policje i tak zdesperoany ze mogl sie podjac takiego zadania ktore zlecil ktos... Nie mial nic do stracenia, dostal jakies tam pieniadze i poreczyl glowa ( wolnoscia ). Mogli tez go specjalnie wsypac, zeby miec spokoj z glinami. Mam nadzieje ze policja wziela to pod uwage a nie spoczywa teraz na laurach.

weslolych dla kazdego!!!
 

osa22

New member
Nie pomyśleliście,że to może byc przypadkowe zdjęcie,dodane tak sobie do informacji,a nie zdjęcie prawdziwego Obremskiego?Czasami tak się robi.A nawet jeśli to faktycznie on,to przecież facet chciał rozpocząc nowe życie(miał przerwę w odsiadce)-za naszą kasę-i widocznie nie zdążył się jeszcze obkupic.I byc może dzięki temu uda się odzyskac trochę naszych pieniędzy.A jeśli to "słup",no to mamy podwójnego pecha.Zamiast siac domysły i spekulacje,lepiej spokojnie poczekac na wyniki śledztwa.Przy okazji: gratulacje dla Policji.A dla nas wszystkich Wesołych Świąt i oby nasze drogi już nigdy nie skrzyżowały się z ludźmi pokroju pana O.:)
 

stefanz

New member
Tvp

Telewizja Polska się zainteresowała... WOW !!

Nie widziałem zapowiedzi na TVP INFO, ale cieszę się że TVP chce się tą sprawą zainteresować. Uważam, że im większy rozgłos tym mniej ludzi z kręgu Obremskiego będzie spało spokojniej.
Ja jestem ze Szczecina - 200km. od Zielonej.
Ale uważam, że jeśli miałby powstać kolejny reportaż to na zasadach - PRZEDSTAWIAM WSZYSTKO !! Mam na myśli to, że każdy z nas tak naprawdę nabrał się za pośrednictwem CENEO.PL (jak ja ) lub innej "zachęcarki".
Ludzie dalej się nimi posługują. Robią zakupy i czekają na przesyłkę. Czasem na marne...

Pozdrawiam
 

naiwny...

New member
warto ostrzedz innych, aby chcąc coś zakupić wystrzegali się wpłat całych kwot z góry...choć i za pobraniem przez kuriera też może coś nie być po myśli klienta, ale już w miejszym zakresie :eek:k:
co do mnie to tylko dlatego, że modelu tv nie było na stanie w sklepie, w którym go zakupiłem skusiłem się na informację bardzo podpuszczającą
wielu klientów :twisted:
ciekawe KIEDY i JAK zakończy się postępowanie uprawnionych organów i mam nadzieję, że dostaniemy wszyscy pokrzywdzeni/oszukami konkretną odpowiedź pewnego dnia w 2009 roku:confused:

co do telewizji to oprócz prosto z polski tvn24 nic więcej w uwadze tvn jeszcze nie było...dajcie znać kiedy będzie emitowany ten materiał z tvp info po jego nagraniu :eek:k:
 

stefanz

New member
A piszesz się koleżko na nagranie reportażu??
Bo jak widzę to odważnych brakuje !!

Wiem,że nasze forum jest podglądane przez reporterów.
Ale jak czyta się to forum jednym ciągiem od początku do końca to wielu z was zbywa temat od siebie. Niech inni załatwią za mnie...

To nie jest w porządku.
 
Do góry