lcd-agd.pl

bdan

New member
Zwątpić można. O ile sobie dobrze przypominam, to jeszcze w piątek rano Pani z Policji mówiła, że nie jest najgorzej, bo pieniądze są na koncie. Pierwsze zawiadomienie na Policji było już chyba w środe, Policja wg ich informacji wniosek złozyła w czwartek do Prokuratora; Prokurator zablokował konta ok 17. Tyle z ustnych wyjaśnien. Ciekawe jak było naprewdę i czy rzeczywiście szybciej sie nie dało. Ale tego to się chyba nie dowiemy.
 

Slaphead

New member
Szkoda gadac...

Rozmawiałem przez telefon kilka razy z tymi oszytami i raczej na pewno było ich dwóch, zawsze w samochodzie, wiec goscie moze jeździli po Polsce i zbierali kase, a my czekalismy na nasze TV.Co do kasy , to raczej na koncie jej nie bedzie, miał dwa tygodnie zeby ja wybrac, lub wydac placąc kartą.Choć to mało prawdopodobne zeby wydac tyle kasy, przeciez istnieja jakies limity dzienne
 

q.qwerty

New member
fonit napisał:
Najgorsze jest to, że jeśli go złapią to za 2-3 lata wyjdzie(jeśli wogóle będzie siedzał) a my będziemy musieli pracować, żeby z naszych podatków go utrzymywać w więzieniu.


No , tak będzie ;-) i siłownię będzie za darmo i żurek ;-)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Drodzy Państwo, jak się tak będziecie nawzajem cytować, to przyblokuję wam konta. Nie twórzcie zbędnych powtórzeń. Robi się tylko bałagan.

ArtS :)
 

q.qwerty

New member
Tak jest Panie Moderatorze! ;-)

może na koncie jest 5 tyś a nie 500 tys. ale dla Pani na policji było to dużo pieniędzy ;-) bo myślała, że poszkodowanych jest ze 4 osoby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bdan

New member
No chyba niestety nie; patrz post aka 72 - post 557 oraz Aegirsson - post 559;
Dzisiaj rozmawiając z Pania naczelnik nieokresliła kwoty, która pozostała, ale powiedziała, że niewiele.
 

Slaphead

New member
Niemozliwe

Niemozliwe jest chyba wypłacenie takiej duzej kwoty z bankomatu nawet w przeciagu jednego tygodnia.istnieja przeciez limity wypłacania kasy.Facet chyba nie był na tyle głupi zeby wypłacac z banku, a po drugie powyzej 20 tys trzeba to zgłaszac i czeka sie na kase kilka dni chyba
 

q.qwerty

New member
a owszem, ale w większych oddziałach, w których jest skarbiec nie trzeba zgłaszać. Posiadając rachunek , możesz sobie jako właściciel wypłacić w każdym oddziale.
nie wiem jak to jest z limitami na karcie, do konta prywatnego w wbk i ing, ale do kont firmowych, takie limity są dosyć pokaźne.
a jak nie kartą, to z konta, póki nie było zablokowane.
 

naiwny...

New member
q.qwerty napisał:
{...}
nie wiem jak to jest z limitami na karcie, do konta prywatnego w wbk i ing, ale do kont firmowych, takie limity są dosyć pokaźne.
a jak nie kartą, to z konta, póki nie było zablokowane.

co do wbk bz to można przeczytać takie coś pod adresem
betadlaciebie.bzwbk.pl/11096, że
"
pieniądze zawsze i wszędzie
Karta Visa Electron Prestiż BZ WBK zapewnia stały i wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na koncie - możesz je wypłacać z bankomatów z logo VISA do wysokości salda na koncie! Oprócz darmowych wypłat w sieci bankomatów BZ WBK wszystkie wypłaty kartami Visa Electron Prestiż, we wszystkich bankomatach na terenie całego kraju,są bezpłatne! za darmo! " choć jakie to konto to mogą określić bankowcy i użytkownicy tych kont, gdyż ja do nich nie należę :twisted:

Jeszcze jedna ciekawostka: "
Jak otrzymać kartę Visa Electron Prestiż BZ WBK?
To bardzo proste. Otwórz Konto24 Prestiż w BZ WBK i od razu podpisz Umowę o kartę płatniczą w Oddziale Banku. Konto najłatwiej otworzysz dzwoniąc pod numer 0801 240 000, z komórki 61 856 56 46*. Jeżeli już masz takie konto po prostu odwiedź nasz Oddział i podpisz Umowę dotyczącą karty. Możesz też otworzyć konto i złożyć wniosek o kartę przez internet.
Uwaga – Promocja!
Teraz możesz jeszcze pełniej cieszyć się Twoją kartą VISA Electron PRESTIŻ BZ WBK!
Już od 28 marca 2008 wypłacając gotówkę kartą VISA Electron PRESTIŻ BZ WBK z dowolnego bankomatu w kraju – nie zapłacisz żadnej prowizji!!!
Bez względu na rodzaj i właściciela bankomatu Twoja prowizja od wypłaty gotówki w kraju będzie równa 0 zł!!! " No to tylę :(
 
Ostatnia edycja:

q.qwerty

New member
Piotr3105/ na razie nie wiemy na 100% jakie to konto tak? to opcje są różne.
opcja z kontem prywatnym, a nie firmowym ze względu na mniejsze limity wypłat (a tym samym debetów) ;-) jest dla nas korzystniejsza.
 

naiwny...

New member
Jeśli chodzi o Bank IMG i jego karty bankomatowe to o ich typach można poczytać tutaj:

kredytownia.pl / ing_bank.html {bez dostepów przed / i po /}

:(
 

Slaphead

New member
Ing

Wiem ze w kazdym banku jest limit w zaleznosci od dostępnych srodkow i rodzaju konta, ale z tego co wiem nie mozna od razu dostac duzych limitów wypłat kasy z kont.Miejmy nadzieje ze nie wybrali wszystkiego i choc czesc odzyskamy
 
Do góry