LCD 70-80 cali

fazer58

Member
Bez reklam
Witam. Lata lecą,telewizory się starzeją...:) Przyszedł czas na wymianę poczciwej plazmy Panasa 42-PV7,na coś 70-80 cali. Tylko pojęcia nie mam,czy plazmy jeszcze są "na czasie"? Generalnie,to będzie trochę gier,trochę blu ray,trochę poczciwych dvd i zapewne kablówka lub "N" w warunkach typowego dużego salonu połączonego z jadalnią. Koszt do 15 tys. Może szanowni koledzy,tym razem mnie coś podpowiedzą:)))
 

bartaspoz

New member
Też szukam TV w takim rozmiarze od jakiegoś czasu i ... chyba jeszcze trzeba trochę poczekać, moim skromnym zdaniem. W tym momencie w Twoim limicie cenowym albo LED FHD (pewnie kiki da Ci dobrą cenę na Sharpa ) albo 65 LED UHD, ale jak dla mnie UHD minimum 75cali trzeba brać, jeśli już. Reasumując, nie ma rozsądnej oferty na rynku w rozmiarze od 70", jeszcze.
Ja prawie kupiłem 70UQ10E, ale chyba niedługo powinny wejść Sharpy 4K i cena powinna oscylować w okolicy 15tys w rozmiarze 70.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Czyli bez tragedii - przeskok będzie i tak porządny, stąd sugerował bym Sharpa 70UQ10.
O 4k ja osobiście bym raczej nie myślał, ale jeśli byś akurat chciał, to jednymi z najlepszych są
Sony 65X9005
Samsung 65HU7500
Panasonic 65AX800

No i ew. coś z ambilightem w tym rozmiarze, choć nowe modele mają wejść dopiero za parę miesięcy.

Plazma niestety "is dead".
 

fazer58

Member
Bez reklam
Dzięki "Karpaj" za sugestie. 70 cali to minimum,także Sharp jest jakby na tę chwilę najrozsądniejszy. Zobaczymy co jeszcze wyniknie:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentacje telewizorów w domu.
W klasie cena do jakości to będzie extra wybór.
Jest specjalna cena dla niebieskich członków forum i kalibracja gratis i prezent.
Do porównania możesz poprosić 65PFL 9708 Philipsa - też super oferta cenowa
Masz jeszcze Sharpa 70LE740 za 7499 zł
Samsung 65HU7500 też specjalna oferta i gratisy - ale musisz być niebieski.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Dzięki "kiki", tak jak pisałem,minimum to 70 cali,a co mogłoby być godnego zainteresowania w rozmiarze 75-80 cali?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:) ciągle czekam na propozycje

Niestety i tutaj jest problem jesli chodzi od 75 cali w gore z tv... dlatego ja na Twoim miejscu projektor bym wybral i mialbys 120 cali :) ale nie kazdemu pasuje projektor i zgoda zony musi byc :) 70 calowe to tylko sharp cos ma i kiedys samsung mial jak dobrze pamietam 70 albo 74 cale..
 

fazer58

Member
Bez reklam
To jest salon z kuchnią,także projektor odpada. Nie będzie to najważniejsza rzecz w mieszkaniu(to będzie syna mieszkanie)),także budżetu też nie zwiększamy,a propozycja "kikiego" wydaje się całkiem fajna. Jak już ekipa budowlana zakończy swoje,a ja stanę się "niebieski", to zacznę z "kiki" negocjacje,tym bardziej,że jeszcze kolumny i wzmacniacz potrzebny.:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są do wyboru jeszcze trzy modele Sharpa wersji 80"
Jak skończysz uzgodnimy szczegóły.
 
Do góry