lcd 52" do ps3 i cyfry +

kabanos

New member
odwiedzam to forum od 4 miesięcy, praktycznie dziennie tu zaglądam aby podjąć decyzje jaki lcd 52" kupić niestety im więcej czytam na temat lcd tym większe obawy co kupić :confused: interesował mnie sony W4500 ale ma clouding :???:samsung A856 ultra clear panel :???: samsung A756 input lag:roll: tosia Z3030 starszy model to i starsza technologia:( philipsy dobre na papierze itd. itp. więc co ? doradzcie big pliss ,najważniejsze dla mnie to żeby ps3 dobrze hulało no i w miarę dobry obraz w sd no i technologia trochę nowsza tv nie kupuje się przecież na pare m-cy ;)
 

kabanos

New member
sory że dopiero odpisuje teraz ale wczoraj padł mi net:( dzięki za zainteresowanie :)

odległość od tv-- 3-4m
pokój średnio nasłoneczniony
oglądam rano popołudniu jak i wieczorem taki tryb pracy
cena tv ok. 8000 góra 8500
cyfra hd no i ps3 to podstawa do oglądania tv
nie wiem co jeszcze istotnego mam podać
 

kabanos

New member
model który podajesz już nie jest produkowany więc to już jest jakiś minus no a poza tym ta słynna kreska która się pojawia na ekranie po paru miesiącach :confused:
 

vkrzychoo

New member
kabanos napisał:
model który podajesz już nie jest produkowany więc to już jest jakiś minus no a poza tym ta słynna kreska która się pojawia na ekranie po paru miesiącach :confused:

tylko w niektorych partiach modelu 46' a tu mowa o 52' ,
 

kabanos

New member
czyli mam rozumieć że w wersji 52" nikt do tej pory nie zgłaszał tego typu wady;)
mateo podajesz z4500 ale on kosztuje jeszcze prawie 10000 w wersji 52 a tej ceny raczej by nie wytrzymała moja żonka:D
 
Ostatnia edycja:

kabanos

New member
bardzo fajna stronka z testami lcd i plazm nawet z najnowszymi modelami niestety po angielsku :) jak już było to sorry ;) polecam wypróbować opcję product face-off gdzie można porównać ze sobą tv pod względem obrazu i wyposażenia jest też(top 5) produktów i na 1miejscu jest właśnie sony Z4500 ale 40' a na 2m. samsung LE856:cool:Digitalversus .com
 
Ostatnia edycja:

kabanos

New member
no i chyba mateo tak zrobię :) bo czytając na forach anglojęzycznych:Dtv ma bardzo dobre opinie na tej stronce co podaję wyżej jedyny minus to coś w rogach tv niestety nie bardzo wiem o co kaman bo facet rzuca terminami technicznymi no a natym to już trzeba sie znać:(chyba że z was ktoś to rozumie(Slightly narrow viewing angle for darker shades)
 
Do góry