LCD 50-55 cali - 3500 zl

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
a tu od 1:41 tak to wygląda w sporcie , widać mniej wyraźne tło czyli ostrość w 60hz gdzie w 120hz wygląda to lepiej , obraz też płynniejszy ale mnie osobiście to nie przeszkadza aż tak by dokładać 2500zł do Mu7002 bo nie skupiam się na tym co jest w tle tylko patrzę na zawodnika który biegnie z piłką https://www.youtube.com/watch?v=lRR7Fh4Q62o 120hz warto kupić ale za rozsądne pieniądze , może za rok producenci przedstawią coś sensownego , liczę na te tańsze firmy jak TCL,Toshiba ,Sharp czy Grundig
 
Ostatnia edycja:

Damaranus

New member
Wudaje mi sie ze nie jest metoda mowic na biale czarne i jeszcze dodac ze ludzie sa zadowoleni z tego rozwiazania. Philips jest genialnym telewiozerem w tej cenie i mozna by uznac, moim laickim zdaniem, ze to najlepszy kompromis dla budzetowego 4k nie wspominajac juz o 3 kierunkowym AL. Ale jakosc matrycy i jej wady konstrukcyjne sprawiaja, ze jak przeczytalem testy i opinie, to moje uwagi do w755c sa tak naprawde czepianiem sie. Zajrzalem tutaj dlatego ze jestem w trakcie oczekiwania na pdpowiedz saturna w sprawie wzrotu w755c ktorego mam dosyc. Problem w tym ze nie matryca czy android jest tu winien a firma sony i optymalizacja sprzetu z systemem. Chcialem doplacic do tego philipsa, ktory widze mocno zdrozal bo jestem pewny ze w okolicach maja stal oko 3400 ale to szczegol. Z drugiej strony nie widze nic ciekawego do 3500 zl. Nie jestem przekonany co do tego philipsa. I wcale nie trzeba byc tu jakims videofilem aby zaobserwowac ze ten model ma sporo wad zwlaszcza obrazu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic na siłę.
1.Zawsze możesz zwrócić lub wymienić na inny.
2. W klasie cenowej lepszego 4K i 100 Hz nie kupisz.
 

Damaran

New member
Idąc tym tropem tak, nic lepszego w tej cenie nie dostanę, ale znów pytanie czy wydając taką kwotę naprawdę nie strzelam sobie w stopę. To że coś jest w dobrej cenie, nie oznacza jednak że jest to nie tyle warte tej ceny, co po prostu wystarczająco sprawne.

Może nie mam w W755C matrycy 4K ale jeśli chodzi o obraz to nie mogę do niczego się doczepić. Nawet gdyby ktoś podważył że podświetlenie matrycy jest i owszem nierównomierne na całej powierzchni, to jednak wystarczająco równomierne aby powiedzieć że występuje przy krawędziach. Matryca Philipsa wygląda jak dalmatyńczyk.

Swoją drogą wczoraj wybrałem się do Saturna i co? Nie ma już marki Philips w Saturnie. WTF?

Generalnie do 3500 zł nie widzę nic sensownego, poza uderzeniem w kierunku Samsunga. Oczywiście mam na myśli marki które znam. A TCL nie znam wbrew pozorom.

Osobnym tematem jest to czy AndroidTV jest dobrym wyborem, mało kto o tym mówi na tym forum, nie mniej ja powoli wycofuję się z tego jako by ten system był potrzebny. Jest fajny, ale prawda jest taka że nie w naszym kraju...
 
Do góry