LCD 4K pomóżcie wybrać!

Bartek926

New member
Witam, rozglądam się za TV dla rodziców, jak zawsze chcę kupić maksymalnie dobry sprzęt za określoną sumę a nie byle co więc zwracam się do was o pomoc w wyborze :)
Niestety, budżet jest słabiutki, zaledwie 2000, max 2200zł, chciałbym żeby był to już telewizor który obsługuje 4K, zdaje sobie sprawę z tego że za te pieniądze dostanę podstawowe modele, ale nie chcę się po prostu cofać w tył, tym bardziej że kolejny telewizor pewnie przyjdzie im kupić za kolejne 10 lub więcej lat.
Po przewertowaniu wielu postów, stron tu i ówdzie wybrałem 3 modele, są to:

1. Samsung UE43MU6172
2. Samsung UE43KU6000
3. Philips 43PUS6262/12

Który z tych modeli będzie najlepszy, zaoferuje najlepszą możliwą jakość obrazu?
Ważną kwestią jest także SMART TV, często będziemy korzystać z aplikacji YouTube więc materiały w 4k będą z pewnością oglądane.
Być może macie jakąś inną, lepszą propozycję TVka za podobną kwotę?

Istotna jest także kwestia szybkości działania samego telewizora, parę lat temu kupiłem jak na tamte czasy wcale nie tani telewizor, jest to "Philips 47PFL6007" w którym software to totalna porażka, telewizor chodzi wolno, zmiana kanału potrafi trwać parę sek, wejście w menu, każda z resztą operacja jest wykonywana z dużym opóźnieniem a na dodatek po niecałym roku zaprzestano jakichkolwiek aktualizacji tego telewizora, wyłączono możliwość korzystania z YouTube'a i od tego czasu zraziłem się do Philipsa.

Czy w wymienionym w propozycjach modeli Philipsa software chodzi jak należy, może akurat ktoś miał z nim styczność?

Pozdrawiam
 

agricola

New member
A rozważasz może Philipsa 6561 - jest moim zdaniem lepszy niż ten 6262? Do jakiego pułapu cenowego starasz się wybierać? Jeśli chodzi o soft, to Philips długo się z tym męczył, ale teraz nie będziesz narzekać, bo modele mają dobre procki i działają sprawnie
 

Bartek926

New member
Tak jak pisałem, kwota 2000-2200 max.
A w czym jest lepszy ten model Philipsa od zaproponowanego przeze mnie?
Rozumiem w takim razie że problem softa w telewizorach Philipsa został już naprawiony i wszystko chodzi płynnie i bez problemów ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips w wielkości 43" 100 hz występuje w wersji 43PUS6501 za 2499 zł
W klasie cenowej do 2199 zł masz:
- Philipsa 43PUS6262 za 1950 zł
- TCLa 43P60 za 1850 zł
 

Bartek926

New member
Dziękuję za odpowiedź, a jakbyś miał wybierać TV do tej kwoty to który byś kupił, z wszystkich tych wymienionych przez Ciebie oraz tych zaproponowanych przeze mnie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdzie tego nie napisałem, to dobre modele budżetowe.
Ale to jak wersja podstawowa do wypasionej.
Decyzja należy do Ciebie.
 
Do góry