LCD 46" czy 55"

blackizcool

New member
witam,
rozwazam zakup LE46A956 lub LE55A956. odleglosc od telewizora bedzie 4-4,5 m. mam polsat z anteny na dachu. czy 55" nie bedzie zbyt duzy? boje sie, ze jezeli chodzi o wielkosc ekranu to 46" w zupelnosci wystarczy, z drugiej jednak strony nie chcialbym zalowac za jakis czas, ze kupilem zbyt maly :)
roznica w cenie jest znaczna (ok 6500 PLN za 46" i 9500 PLN za 55") wiec chcialbym bardzo dobrze przemyslec decyzje zakupu i w zwiazku z tym licze na wasza pomoc :)
pozdrawiam
 

blackizcool

New member
odleglosc od ekranu tak jak podalem wczesniej 4-4,5 m
pokoj 26 m2 ale to w zasadzie cale otwarte pietro, weic gdyby tak liczyc to w sumie ok 60 m2

najbardziej jednak interesuje mnie wielkosc ekranu w stosunku do odleglosci ogladania
 

krecha2

New member
mysle ze 46 bedzie ok. Chyba ze bys mial jakis super sygnal, albo bedziesz ogladal blu-raya to i 55 bedzie spoko , do normalnego ogladania 46 bedzie ok, zreszta do 10 dni mozesz zwrocic, mysle ze w sklepie nie zrobia zadnego problemu z wymiana na wwiekszy. Umow sie tak i po sprawie.
 

krecha2

New member
Najlepiej zrobisz jak sie umowisz ze sklepem, zapytaj wprost czy nie bedzie problemu z wymiana na wiekszy, i po sprawie, sam najlepiej zdecydujesz w domu .
 

serif

New member
blackizcool napisał:
witam,
rozwazam zakup LE46A956 lub LE55A956. odleglosc od telewizora bedzie 4-4,5 m. mam polsat z anteny na dachu. czy 55" nie bedzie zbyt duzy? boje sie, ze jezeli chodzi o wielkosc ekranu to 46" w zupelnosci wystarczy, z drugiej jednak strony nie chcialbym zalowac za jakis czas, ze kupilem zbyt maly :)
roznica w cenie jest znaczna (ok 6500 PLN za 46" i 9500 PLN za 55") wiec chcialbym bardzo dobrze przemyslec decyzje zakupu i w zwiazku z tym licze na wasza pomoc :)
pozdrawiam
Polecam rzutnik Benq w500 za 2400 zł 100-200" i telewizor 46" i jeszcze zostanie na Sylwestra i oczy nie będą boleć po paru godzinach 8)
 

tomek67

New member
serif napisał:
Polecam rzutnik Benq w500 za 2400 zł 100-200" i telewizor 46" i jeszcze zostanie na Sylwestra i oczy nie będą boleć po paru godzinach 8)
Projektor ma jedną wielką zaletę jak Ci nie pasuje wielkość
obrazu zawsze możesz powiększyć/pomniejszyć ;)
 
Do góry