LCD 42" pod N i PS3 do 2000zł

_Bizon_

New member
Cześć.Mam zamiar kupić jakiś dobry telewizor.Mam na ten cel max 2000zł.Myślę o rozmiarze 42" ponieważ odległość od telewizora będzie ok 2,5 - 3,5m.Pokój nie jest praktyczne wcale nasłoneczniony.Telewizora będę używał do telewizji N(28 HD a reszta SD) i po Playstation 3.Nie zależy mi na wifi,3D itp,wystarczy aby dało się oglądać na nim kanały HD w fullHD.Da radę w tych pieniądzach kupić coś sensownego?Na początku myślałem o plazmach ale u mnie telewizor jest praktycznie nie wyłączany i bardzo intensywnie eksploatowany więc obawiam się tych wypalających się "plamek"To będzie mój pierwszy "Poważny" telewizor więc proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Myślałem o :
LG 42LK530

Samsung LE46A552
 

don111

Banned
Panasonic 42S30
wypalanie nie zależy od samego czasu oglądania, tylko od czasu oglądania statycznych elementów na ekranie, ale to jest praktycznie niemożliwe jeśli nie oglądasz na okrągło tego samego kanału w kółko (o ile ma nieprzezroczyste logo)
 

raivel

New member
Mam LK530 w wersji 32-calowej już ładnych kilka miesięcy i nie narzekam. Przyzwoity ale też bez fajerwerek. Natomiast jesli chodzi o wielkość 42 to zdecydowanie lepszy będzie Panasonic S30.
 

_Bizon_

New member
Dzięki za propozycje.Mam już jakiś zakres modeli na które zwrócić uwagę.Teraz tylko do sklepów pooglądać.Dzięki za pomoc.Temat mozna zamknąć/usunąć.
 
Do góry