LCD 42" lub 46" do 2500 PLN - czy to możliwe?

Adriano L.

New member
Witam wszystkich!
Na wstępie chciałem się przywitać, ponieważ jestem nowym użytkownikiem forum. Od razu przejdę do rzeczy. Jak w tytule mojego postu - noszę się z zamiarem zakupu nowego LCD o rozmiarze 42" lub 46 " do 2500 pln (no może jakaś niewielka tolerancja -:) ). TV ma być do salonu, obraz będzie oglądany z odległości 3,8- 4,0 metra - pokój nasłoneczniony, ale są żaluzje! - :cool: W chwili obecnej sygnał jest z kablówki poprzez normalny kabel. TV obecny (CRT LG 29” 100HZ, HD ready – przy okazji obraz miodzie) jest podłączony do wieży i odtwarzacza DVD za pomocą kabla Euro. Na razie nie myślałem o platformie cyfrowej. Nie mam preferencji co do producenta, aczkolwiek skłaniałbym się do Sharpa, Snoy Samsunga. Oczywiście ostateczną decyzję o zakupie muszę podjąć sam, ale jaki LCD byście poradzili i czy jest możliwym zakup dobrego TV LCD za tę kasę?
J
 

Adriano L.

New member
Kiki dzięki za odpowiedź!

Powoli jestem za JVC, ale interesuje mnie tylko opinia na temat LG-ów! Czy są aż tak kiepskie? Nie to, że się uparłem, ale mam w tej chwili CRT LG 29" i gra świetnie. (może zmienię zdanie jak zakupię dobrego LCD)!8)

Pozdrawiam!
 

Adriano L.

New member
Wybór już dokonany, telewizor stoi na komodzie w salonie i gra przepięknie. Aha byłbym zapomniał telewizor, który wybrałem to JVC LT42P80BU.
 
Do góry