LCD 42'' do 2700 zł.

dblock

New member
Witam
Proszę Was o pomoc w wyborze TV, a więc:

Odległość od ekranu: ok. 3m
Wymiary pokoju:
3,5 x 5m
Preferowana technologia: głównie LCD
Jakie programy najczęściej oglądasz: filmy, informacje, mecze
Pora oglądania: głównie wieczór
Preferowana wielkość telewizora: 42"
Preferowana marka: brak
Ile % do telewizji, a ile do innych urządzeń: 90% TV, 10% inne
Siedzisz na wprost czy również z kątów bocznych: na wprost
Cena: 2500-2700 zł

Jeżeli potrzebne będą jeszcze jakieś dane proszę pisać. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
żeby ogladac mecze trzeba 100hz...bo inaczej piłka rozmazana itp...
ja stałem przed wyborem jeszcze kilka dni temu wybrałem LG 42 le 5300 cena w necie to jakies 2800, ja tez oglądam wiekszosc wieoczrkiem i obraz bardzo dobry chociaz najlepszy w HD...najgorsze w tym TV do dzwięk ale nie jest tak zle poporstu cienki TV nie ma basu, miałem wybrac toske 733 ale nie ma divixu a tu bez problemu zdjecia muzyka i filmy przez USB miodzio
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Polecam Toshibę 40XV733 bez divXa, który i tak badziewnie chodzi w zeszłym roku, więc dobrze że producent z niego zrezygnował, dziwne że konkurencja nadal ma USb na diVXy- to taki chwyt marketingowy. Ja polecam i tak korzystać z DVd z upscallingiem, a jakośc obrazu będzie zdecydowanie lepsza niż USb w TV.
Za to ma technologie, których niestety brak konkurencji.
Wala1: Jak się zachowuje Twój Tv w narożnikach, jak mocne wykwity światła są przy ciemnym tle?
Ja widziałem w sklepie 5cm, ale może jakiś felerny model.
Z LEdów są dwa naprawde warte polecenia sharp 40LE705 i Philips 40PFL5605 ze względu na FULL LED.
Bardziej sie opłaca wziąć LCD np tą Toshibę lub LG 42LD650.
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
jak oglądasz TV nie widać zadnych różnic na rogach ...nawet jak mam czarne pasy na filmach to są czarne. naprawdę zero jakis plan jasniejszych...dopiero jak ekran jest cały czarny jak nie ma sygnały z anteny to widac ze ekran nie jes jednolity...wiec dla mnie spox a divix smiga jak zyleta szybko sprawnie bez problemu moge stwierdzic ze w tym TV to wielki plus
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Kampaj Ty sprzedajesz TV Toshiba ?
Co czytam to tylko Toshiba i Toshiba.
Nie mowie, ze jest zła mam kumpla co robi w Toshiba UK i zachwala.
Co w tych Toshibach takiego super oprocz RS+ ?
 

Heavy.Metal

New member
Witam
Proszę Was o pomoc w wyborze TV, a więc:

Odległość od ekranu: ok. 3m
Wymiary pokoju:
3,5 x 5m
Preferowana technologia: głównie LCD
Jakie programy najczęściej oglądasz: filmy, informacje, mecze
Pora oglądania: głównie wieczór
Preferowana wielkość telewizora: 42"
Preferowana marka: brak
Ile % do telewizji, a ile do innych urządzeń: 90% TV, 10% inne
Siedzisz na wprost czy również z kątów bocznych: na wprost
Cena: 2500-2700 zł

Jeżeli potrzebne będą jeszcze jakieś dane proszę pisać. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.


W 42" najlepsze co można kupić w tej cenie to plazma Panasonic G20 natomiast 42-calowe LCD to kompletny szmelc bo są niestety na kiepskich matrycach IPS. Co innego 40-cali, tu możesz wybierać spośród bardzo dobrych LCD-ków np. Samsung C630/C650, Sony EX500 lub Toshiba XV733, wszystkie są bardzo dobre. Ale najlepszą jakość obrazu w tej cenie i przekątnych i tak oferuje właśnie plazma Panasonic G20.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
te co podałem też się mieszczą. I napisałeś do 90% TV - to otrzymałeś właściwą podpowiedź.
Oczywiście wybór należy do Ciebie i pamiętaj o kalibracji obrazu.
 
Do góry