LCD 40/42c FullHD do 4,5tyś, co wybrać ?

twry

New member
Witam.
Kupiłem niedawno SAMSUNG LE40N87BD i jestem totalnie niezadowolony. Występujący podczas oglądania sportu efekt smużenia jest tak duży, że postanowiłem zwrócić tv i wymienić na inny.
Poszukuje 40 /42 calowego telewizorka LCD, Full HD do, powiedzmy, 4,5 tyś. Ważne żeby miał dobrze rozwiązany problem smużenia. Zastanawiam się nad modelem
Sony KDL-40D3500, ale nie ma on systemu Motionflow, a ceny tv Sony z tym systemem to już 7, 8 tyś. Co możecie polecić ?
 

Zybi

New member
a zapytam Ciebie tylko pod co miałeś podpięty ten telewizor, że tak Ci smużyło... przyznam, że n87b widziałem podłączonego pod "n" i tragedii nie było... na kolana nie powalał, ale w tej cenie... w sklepach stacjonarnych już kosztuje poniżej czwórki, o necie nie wspominając...
 

twry

New member
A więc po kolei:
vahanar - plazma była moim pierwszym wyborem, ale w porę zorientowałem się, że nie nadaje się do pokoju w którym miałaby stać - mocno nasłonecznione miejsce przez większość dnia, także ze względu na to, że plazma odbija światło, odpada.
Zybi - tv podpięty jest pod cyfrę +, a w planach jest "n-ka". Jakość "normalnych" programów jest dobra, ale oglądałem tenis (żeński, w męskim jeszcze gorzej by było ;) ) i piłeczka zostawiała smugę jakby się paliła ;)
Co do ceny kupiłem go za 3,6 tyś, takża jedna z najniższych. Tylko, że cena nie jest aż tak ważna - mogę dać do więcej, ale musi być lepsza jakość.
Dzięki wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi, czekam na kolejne.
 

RAQUUU

New member
proponuje przyjzec sie sharpom z seri x20 mam takiego i tez jest podpiety pod cyfre + i jesli chodzi o sport (mecze na canal + sport na przyklad ) to bylem mile zaskoczony in plus oczywiscie bo nie przypuszczalem ze tak dobrze sobie ten tv poradzi. ale zeby nie bylo tak slodko to klopoty sie zaczynaja przy odgladaniu plywania (ostanie mistrzostwa europy ) na zblizeniach i przy wolnych powtorkach woda sie robi kwadratowa :-(
 

robert-1000

New member
jednak poadło na SAMSUNG LE40N87BD i oczywiście do kompletu dodałem N bo po podłączeniu do zwykłej cyfrowej kablówki tragedia
Według mnie telewizorek bomba kanały HD i DVD wręcz idealne reszta różnie od dobrze po bardzo dobrze
naprawdę polecam
 
Ostatnia edycja:
Do góry