LCD 40-42'' pod PC. Pomóżcie kobiecie :-)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wielkość 40" do tej odległości 4 m - to troche mało . Ale z kolei klasa cenowa na wiele nie pozwala.
Zostałbym Przy Samsungu B 620. Z komputerem współpracuje bardzo dobrze.
 

pytam ja sie

New member
No musi współgrać z tv, "odpalać" nowsze gry i dobrze radzić sobie z filmami full HD:) I nie kosztować więcej niż 1200zł. Ten zestaw za 999zł, który tu linkowałam, będzie ok?
 
T

tomczax

Guest
a który sony dobrze by sobie radził z kompem? No i czy samsung ( w podobnym przedziale cenowym) jest gorszy od sony (bo sony ma chyba mniejszą funkcjonalność)
 

JuiCe

New member
pytam ja sie napisał:
A co to znaczy, że bez choinki?:D No więc, 1000zł za "choinkę" (co by to nie było) na pewno nie dam:D
Szczerze mówiąc, trochę mi zaburzyłeś tym Philipsem 42 PFL 7404 H, jest tańszy o 300zł od Samsunga le40b650, ale jeszcze nie potrafię dojść dlaczego:D Wizualnie obydwa bardzo mi się podobają:)

I o co chodzi z DNLA?:(

Choinka=Ambilight

DNLA - W TV jest port lan. TV może łączyć się z serwerem mediów (zgodnym z dnla - Twonky, Mediatomb, Tversity) i odtwarzać filmy, mp3, pokazywać zdjęcia. W praktyce jeszcze tego nie używałem. O napisach zapomnij (to z kolei mają samsungi, a przynajmniej b650). Nie wiem czy 7404 ma port sieciowy. Jeżeli interesuje Cię taka funkcjonalność to może warto w to zainwestować.
 

pytam ja sie

New member
O to chodzi? http://sem.jogger.pl/2007/12/09/ambilight-2-za-grosze-funkcja-tv-lcd-philips-zrob-to-sam/ W tym artykule jest link (niestety strona w języku ang, jak zrobić taki efekt "za grosze", więc warto będzie dopłacać za to 1000zł?:p)

Czyli właściwie na nic mi się to DNLA nie przyda, skoro i tak wszystko będzie mi szło przez kompa, bezpośrednio pod TV pendrive'a nie będę podpinać, bo mogę go równie dobrze wpiąć w kompa (dobrze zrozumiałam?:) )
Pamiętam, że w sklepie sprzedawca oferował mi ze względu na właśnie lepszą "medialność" b651, oczywiście droższy, bo można było odpalić coś_tam_więcej_z_pendrive'a:p
 

martinez80

New member
Wygląda na to że jednak model B620 pójdzie w odstawkę, brak towaru po okazyjnej cenie, chociaż w poniedziałek się jeszcze okazę.
Pozostaje więc B530 i ewentualnie B551/B550. Duże są różnice w ich współpracy z PC? To, że w B530 jest o 1 HDMI i EUR, oraz brak USB mi za bardzo nie przeszkadza, choć mogę dopłacić te ok 300zł za te bajery, ale mam wątpliwości czy warto. Czy sama matryca w modelu B530 nie odbiega jakościowo od tej z serii B55?
Będe wdzięczny za Wasze opinie.
 
Do góry