LCD 40-42" do 3500 zł

Kidzi

New member
Witam

Jestem nowy i serdecznie wszystkich pozdrawiam :cool:

Mam zamiar kupić w przeciągu 2-3 miesięcy nowy telewizor, jako że zmieniam lokum i dotychczasowy 29" crt na bank nie wystarczy :D

-wielkość pokoju to ok. 20m2, umiarkowanie nasłoneczniony, 2,5m wysoki
- odległość widza 2-3m
- seanse głównie wieczorami, choć syn za dnia jakąś bajkę obejrzy ...
- źródło sygnału to głównie DVD Onkyo (ale bez HDMI, coś będzie trza dokupić ...) i PC, mam w planie PS3, jakaś telewizja też pewnie będzie i to pewnie na razie SD, ale jest dla mnie mniej istotna
- wychodzę z założenia, że sprzęt ma być postępowy :mrgreen: , więc fullHD
- 40-42" myślę będzie optymalnie, wiem że w fullHD przydałby się większy, ale rozmiar warunkuje cena, która musi być do
- 3500 zł

Moje pierwsze typy po małym rozeznaniu tematu to SONY KDL-40d3500 oraz TOSHIBA 42X3000, z tym że ten drugi znaleźć w cenie do 3500 zł w jakimś w miarę pewnym sklepie jest trudno.
Nie ukrywam, że miejsce zakupu ma spore znaczenie, wolałbym taki duży zakup dokonać w miejscu, gdzie mogę obejrzeć TV zanim pojedzie do domu, np. dużo sprzętu kupiłem w siriusie, który ma swój oddział w Katowicach - zamawiam, odbierając oglądam, nie ma opłaty za przesyłkę, jednym słowem cycuś ;) No ale w powyższym sklepie taka TOSHIBA kosztuje 1000 zł więcej :hmm: Cena soniaka nie odbiega od innych sklepów, nie wiem skąd takie różnice na toshibie ...
Tak czy inaczej prosiłbym zorientowane osoby o wskazanie mi godnych polecenia modeli w tym przedziale cenowym 8)
 
Do góry