LCD 37" Xbox 360, Cyfra +, Komputer

kivlov

New member
Możesz poczekać, ale nie wiadomo do kiedy na nowe modele Toshiby. Na google nigdzie nie znalazłem informacji kiedy dokładnie Toshiba chce wprowadzić nowe modele na rynek dlatego również waham się z zakupem - czekać na nowe modele (nie będzie 42" tylko 40") czy zakupić to co jest na chwilę obecną).
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli nie uzywasz glosnikow i nie sa potrzebne od zaraz (podejrzewam ze Toshiba wypusci nowy soft ktory ten problem rozwiaze) to na pewno warto kupic Toshibe. cena do jakosci - super. Nowe pewnie beda pod jakimis wzgledami lepsze ale i drozsze, znajac zycie.
 

a!mLe$$

New member
W sumie niby Xboxa 360 oraz WD Media Playera będę podłączał do Logitechów Z-5400 przez optyka, więc w sumie TV moge wyciszyć.

Ta Toshiba ma problem TYLKO z tym dźwiękiem ? Nie wpływa to na obraz ?
(bo dźwięk będzie z głośników zewnętrznych 5.1)
 

danch

New member
W sumie niby Xboxa 360 oraz WD Media Playera będę podłączał do Logitechów Z-5400 przez optyka, więc w sumie TV moge wyciszyć.

Ta Toshiba ma problem TYLKO z tym dźwiękiem ? Nie wpływa to na obraz ?
(bo dźwięk będzie z głośników zewnętrznych 5.1)

Ja szukajac informacji o tym TV nie wyczytalem jakis wiekszych problemow z obrazem, tzn. ludzie narzekaja na katy, ale to lcd nie plazma wiec katy ma jak lcd. Z tym charczeniem dzwieku to pamietam, ze wyl/wl TV poprawia to od razy, przynajmniej do nastepnego wystapienia wiec nie jest tak zle :).
 

a!mLe$$

New member
Duża różnica jest między Toshibami:
- 42RV685DG
oraz
- 42 XV 635 D

Bo różnica w cenie to ok 300 zł ... I nie wiem czy opłaca się dopłacać do VX czy RV wystarczy...
 

a!mLe$$

New member
Odkopię troszkę temat, żeby nie tworzyć nowego:
1. Co z moim pytaniem i różnicami między tymi telewizorami ?
2. Czy jest jakaś obecnie konkurencja cenowa / jakościowa (zastosowanie nadal Xbox360 + DivX + może antena analogowa) dla Toshiby 37xv635DG ??
 

kivlov

New member
RV635 - jasność: 450 cd/m2; czas reakcji: 6ms; pobór prądu (czuwanie/max/std.) 0,8W/124W/60W
RV685 - jasność: 500 cd/m2; czas reakcji: 5ms; pobór prądu (czuwanie/max/std.) 0,3W/119W/57W
XV635 - jasność: 450 cd/m2; czas reakcji: 8ms; pobór prądu (czuwanie/max/std.) 0,7W/126W/60W
 
Do góry