LCD 37" min.100Hz, Full HD, MPEG 4 do 3500zł

eSTeeR

New member
Witam.
Tak jak w temacie chciałbym zakupić telewizor LCD 37" do 3500zł. Na pewno musi posiadać min.100Hz, mpeg4, Full HD. Będzie on podpięty pod telewizję analogową (kablówka) i komputera przez złącze HDMI do karty Ati Radeon HD4670 (w przyszłości możliwe, że i telewizje cyfrową). Mam pokój wielkości 4,2m na 2,5m (tak wiem, że mały pokój) odległość od telewizora to niecałe 2m. Nie mam sprecyzowanych modeli, chciałbym zobaczyć propozycje ekspertów. Z góry dzięki.


P.S. Wiem, że było już parę takich tematów (użyłem opcji szukaj), ale chciałbym wiedzieć co zaproponujecie mi przy moich warunkach. Jeśli wpisałem w złym dziale, to z góry przepraszam.
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
toshiba

Obczaj Toshibe zv, mialem na prezentacji kilka tv i wybralem wlasnie ten, super jakosc obrazu i dzwieku. Co do odleglosci i wielkosci tv. Ja ZV jak ma dobry sygnal ogladam z 1,5 - 2 m a mam 47 cali a obraz zyleta...
 

eSTeeR

New member
No, jestem raczej zielony w tych sprawach, ale chyba powinna być matowa. A jeśli można wiedzieć, jaka to różnica.
 

eSTeeR

New member
Ok, czyli bardziej nastawiał bym się na to LG. A co mogli byście jeszcze zaproponować z LCD marki SONY i SAMSUNG?


P.S. Dzięki za odzew i propozycje.
 

kapsell

New member
Bez reklam
jvc

Jesli z matowa matryca to tylko jcv lt-37dv1bu, kosztuje obecnie ok 3600 ale telewizor robi niesamowite wrazenie.
 

eSTeeR

New member
Ok, dzięki wszystkim za odzew, ale myślę że wezmę LG 37LH7000. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś propozycję to niech napisze, ale i tak macie u mnie flaszkę.
 
Do góry