LCD 37 jaki

Status
Zamknięty.

Lineusz

New member
Witam , mam zamiar zakupic telewizor lcd. Narazie kablówka aster. Pokój około 18m2, nasłoneczniony. Dysponuje kwota około 4tyszł. Odległośc od telewizora oglądania około 2,5m. 37 cali. Chciałbym żeby był to porządny telewzior który starczy na pare lat.
Mysłałem narazie o 37 panasonic LZ 70 i Toshiba 37r3500. ale zupełnie sie na tym nieznam wiec..
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 

radzix

Member
Toshiba to jak najbardziej słuszny wybór z tym, że możesz mieć kłopot z dostępnością tego tv.

Co do Panasonica to już pojawił się jego następca z serii 80 (brak 100Hz) i 85 i 800 (100Hz), poza tym LZ70 słabo spisuje się przy oglądaniu w nocy.

Na forum, w krótce mają pojawić się testy nowej serii Panasonica, wtedy zobaczymy jak się spisują.

Do stawki dołóż jeszcze JVC P80 z tym, że przekroczysz budżet tak samo jak w nowej serii Panasonica.

Lepiej kup tv 100Hz niż FullHD no chyba, że wybrany tv będzie posiadać obie wartości.

Wejdź do klubu HDTV zerejestruj się w nim wpłać drobną kwotę za członkostwo a w strefie testów znajdziej testy modeli, które wymieniłeś.
 

Lineusz

New member
"Lepiej kup tv 100Hz niż FullHD no chyba" - a co znaczy fullHd? i dlaczego tak ważne jest to aby był 100hz ( rozumiem że to jest częstotliwoś taktowania tak jak w procesorach ?). Na jakie parametry są najważniesze w telewizorach Lcd ( chodzi mi oto na co mam głównie patrzec)?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tych warunkach ważniejsze jest 100 Hz.
Czyli 37 JVC P80 lub Sharp 37 RD2.
 

madzer1

New member
kupno telewizora

Witam serdecznie!
Zacznę od tego, że jestem totalnie zielony w tym temacie, a chciałbym sobie sprawić telewizor LCD. Myślę o 32 - 37 cali, ale totalnie nie wiem jaki:( Myślałem o Panasonicu, Samsungu lub Sony. Mam cyfrę, pokój dobrze nasłoneczniony, odległość 2,5 - 3 m. Kwota do 4000. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO! "

ODNOŚNIE LCD JEST OSOBNY WĄTEK.
Ludzie choć troszkę czytajcie nagłówki.
Uczestnicy dyskusji po równo otrzymują nagrodę za nietrzymanie się właściwych działów. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry