Lcd 37 Full Hd Xbox

zajac88

New member
Witam

Przyznam szczerze iż szukając od jakiegos czasu telewizora LCD bo pierw byla kwestia Plazmy czy LCD, stwierdzam iż czym więcej czytam tym bardziej jestem z tego głupi jak to mówią... mam tu na myśli zasade że co człowiek to inna opinia inne kwestie ktore grają role. Szukam ogólnie telewizora pod telewizje i konsole xbox360 do 3000. Teraz pytanie ,czytałem ze samsung a656 jest ok, nastepnie ze jednak te 100hz i telewizor ogolnie nie zdaje czesto egzaminu. Jeśli moge was prosić o pomoc to prosiłbym o wybór w tej klasie co podałem jakiegos tv,nie wiem czy patrzec na te 100 hz ,na full hd czy dobrze mieć to do konsoli i jeszcze aspekt matrycy... prosiłbym o porade

Preferowany rozmiar TV - 37''
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? – 4x6 południowy zachód telewizor bokiem do okna
jaki sygnał ? - cyfra + bez hd
jaka odległość od ekranu ? - 2,5m - 3m
jakie urządzenia do podłączenia - xbox 360 ,dvd
jaka klasa cenowa? - do 3000zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - rano ,wieczorem
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - dość spore szczególnie do 14 - okna ze strony zachodniej
ile osób zasiada przed telewizorem? – 2
jaki masz telewizor? - samsung 25
Ma stać czy wisieć - stać


z góry dziękuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rzeczywiście 100 Hz - słabo radzi sobie w Samsungu.
Słabe masz też kąty boczne:

I przechodzimy do oglądania z kątów bocznych. Tu telewizor pozostawia wiele do życzenia.
Nawet małe odchyły powodują uciekanie w dużą jasność telewizora i zmianę kolorystyki i czystości kolorów obrazu.
031_P1090061.JPG


Panasonic ma Extra płynność w Sd ale słabą czerń.

Dla Twoich potrzeb sięgałbym od
37" Hitachi Vo1
Toshiba 37 R 3500
Panasonic 37 LZD 80
 

zajac88

New member
jestem ciekaw bo rozważam też inną rzecz. Czy przy takiej odleglosci jaką mam od tv moge zastatnowic się nad jakims telewizorem 40 cali ,budzet wzrósł mi do 3500 zł w sumie to zalezy czy będzie warto do czegoś dolożyc,ale ciekawi mnie sam efekt przy takiej odleglosci
 

spanker

New member
kiki napisał:
I przechodzimy do oglądania z kątów bocznych. Tu telewizor pozostawia wiele do życzenia.
Nawet małe odchyły powodują uciekanie w dużą jasność telewizora i zmianę kolorystyki i czystości kolorów obrazu.


zastanow sie ile razy bedziesz ogladal obraz z takiego konta bo ja myslalem przed tv siedzi sie na wprost
 

zajac88

New member
powiedzcie mi czy widac aby roznice przy takich calach miedzy hd ready a full hd? Ten Panasonic ma dobry obraz ale czytałem ze z dzwiekiem cos nie tak, teraz nie wiem czy wziasc samsunga 37 a656 kolega ma jeszcze na koncu modelu literke F która nie wiem co oznaczy a656F czy moze kupic tego panasonica TX-37LX85...​
 

DarKone

New member
albo Sharp LC-37XL8E :eek:k:
a ten TX-37LX85 ma czas rekacji aż 8ms i rozdz. tylko 1366x768...
a Sharp - Full HD (1920x1080) 100Hz, czas rekacji 6ms, 10 bitowe przetwarzanie sygnału, ekran LCD ciekłokrystaliczny. Po prostu extra obraz :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:
Do góry