LCD 37-40" do wszystkiego, który wybrać?

kacper1916

New member
Witam,

Czytam od kilku dni to forum, czytam i czym więcej na to czasu poświęcam tym bardziej nic nie wiem. Wreszcie postanowiłem założyć własny wątek.

Potrzebuję kupić nowy TV. Mój stary CRT niestety pada (a właściwie jego kineskop) i jak szybko czegoś nie kupię to w końcu będę mógł sobie telewizora jedynie posłuchać.

Budżet - max. 6 tys. (ale czym bliżej 4 tys. tym lepiej).
Optymalna wielkość - 37".

Telewizor będzie w najbliższym czasie używany praktycznie do wszystkiego - PS3, filmy Blu-Ray, N-ka, ale też sporo SD.
Dużo oglądam sportu i czasem lubię pograć w dynamiczne gry, więc jeden z podstawowych dla mnie czynników to brak smużenia.

Zanim zdecydowałem się napisać ten post duuużo szukałem i mam swoje 5 typów. Są to:
Sharp LC-37X20E *
Sony KDL-40W2000
Samsung LE37M87 B *
Toshiba 37X3000PG *
Toshiba 37X3030D

*) Te TV widziałem w akcji (albo ich większe odpowidniki) i właściwie każdy mi się podobał. Z tym, że jak są na tych TV puszczane filmy HD z powoli poruszającymi się chmurkami itp. to trudno żeby się nie podobało...

Który z tych TV najlepiej Waszym zdaniem wybrać? A może do tej listy powinienem jeszcze coś dorzucić? Z góry dzięki za każdą pomoc. Mam nadzieję, że ten temat pomoże nie tylko mi, ale też wielu innym osobom, bo chyba dużo osób szuka TV LCD za podobną cenę i o podobnej wielkości.
 

eweb

New member
Witam mam ten sam problem - im wiecej czytam tym mniej wiem - jednakże początkowo zdecydowałem się na samsunga 32M87, później w saturnie sprzedawca mi zamieszał i prawie kupiłem plazmę panasonic 37PV70P, a teraz byłe prawie zdecydowany na Sharpa 37x20. Panowie co mam teraz zrobić? Pomocy bo nigdy nie kupię tego telewizora. Tak na marginesie też wolałbym wydać jak najmniej, ale przy założeniu że obraz będzie ok.
 
Do góry