LCD 32' - Potrzebuje porady

ryba77

New member
Wiem ze poszalalem ale jak juz mam kupic cos na pare dobrych lat to chce cos na prawde pozadnego.
Dla mnie najwazniejsze jest jak chodzi pod cyfra+, bo bedzie glownie sluzyl mi do ogladania filmow, meczy no i bajek dla mojego malego. Pewnie od czasu do czasu kompa tez bym chcial podlaczyc ale to drugorzedna sprawa.

Kiki potrzebuje wlasnie m. in. twojej opinii ale rowniez innych uzytkownikow tego tv. Jesli bedzie na prawde wart uwagi to poprostu ko kupie.

Czy gdybys Kiki byl na moim miejscu to bys go bral po tym co widziales na tescie?? Pomoz bo juz mi oczy siadaja od sleczenia na forum i czytania tylu watkow o roznych TV :D , co powoduje ze mam taki balagan w glowie i nie wiem juz co wybrac.

Wczoraj chcialem zerknac jak sie do klubu mozna dostac ale juz nic nie kumalem bo padalem na ryj. Dzisiaj na swiezo po pracy poczytam
 
Ostatnia edycja:

ryba77

New member
Jednak odpuszczam ta Tosie. Zona sie za glowe zlapala jak uslyszala cene:D
Zdecydowalem sie na Sony D3000. znalazlem ladna cene w sklepie internernetowym (3150zł) i okazalo sie ze maja siedzibe w Starogardzie Gdańskim. Jade jutro i biore od reki. Kurcze ale sie podjaralem jak szczerbaty na suchary:twisted:
 

rybka.w

New member
Witam. Ja chciałbym zapytać który lepszy: Sony 32W4000 czy Sony 32D3000. W4000 jest Full hd a D3000 jest 100 Hz. Co lepsze ? Cena nie ma znaczenia Odległość oglądania: 2 do 3 metrów sygnał cyfra + po kablu komponent i HDMI Oglądane będzie TV z cyfry i DVD gry nie wchodzą w rachubę. Pozdrawiam. Ps. Teraz mam Panasa TX 32 LX70P an może one nie są lepsze ?
 
Ostatnia edycja:

rybka.w

New member
Witam. Ja chciałbym zapytać który lepszy:
Sony 32W4000 czy
Sony 32D3000. czy
Panasa PLazma TH-37PV80
W4000 jest Full hd a D3000 jest 100 Hz. Co lepsze ? Cena nie ma znaczenia Odległość oglądania: 2 do 3 metrów sygnał cyfra + po kablu komponent i HDMI Oglądane będzie TV z cyfry i DVD gry nie wchodzą w rachubę.
Pozdrawiam. Ps. Teraz mam Panasa TX 32 LX70P an może one nie są lepsze ?
Bardzo proszę o porady znających temat. Nie mam doświadczenia z plazmami a widzę że mają się coraz lepiej. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tych warunkach brałbym większy ekran z większą płynnością czyli Panasonic 37 PV 80.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23023

ffa8a64dccdd1c26med.jpg

do Twoich potrzeb - idealny.
 
Do góry