LCD 32'' do ok 3k

kilobyte

New member
Witam,

Ja tez wlasnie zaczalem szukac jakiegos 32'' tv LCD. Na razie poprzegladalem sobie forum, poczytalem troche i zrobilem wstepnie liste, czym sie interesowac:
LG 32LC2RLG 32LC3R LG 32LE2RPanasonic TX-32LX60PPHILIPS 32PF7411 PHILIPS 32PFL7332Samsung LE32N71B SHARP LC 32SA1 ESHARP LC-32GA8ESONY KDL-32S2010 (tylko w ostatecznosci :(SONY KDL-32U2000

TV bedzie stal mniej wiecej 2,5 metra od kanapy. Bedzie uzywany do ogladania filmow z kompa (czyli HDMI razy 2 byloby super). Do tego mam kablowke Astera, nie planuje w najblizszym czasie jakos tego zmieniac.

Powyzsza lista to tylko taka mocno teoretyczna. Moze warto z czegos zrezygnowac od razu, bo przestarzale itd, a moze cos jest kilerem :)

Jesli ktos moze cos poradzic, czym warto sie mocniej zainteresowac to byloby super.

dzieki

Piotrek
 

Tubass2

New member
jaki "

Witam
Odleglosc 2,5m od miejsca siedzenia az sie prosi o 37" rozwaz taka opcje ,osobiscie mam takie parametry i posiadam 37" ale mysle ze 40" bylo by na miejscu.
Pozdrawiam
 

Zloto

New member
witam. ja mam odległość 3m od TV i bardzo dobrze się sprawuje 32 cale, też chciałem większy ale widzę, że przy tej odległości nie ma sesnu. Polecam Samsunga 32N71B warto dołożyć te parę stówek
 

sim5656

New member
Jeżeli ten 32' TV-LCD ma dobrze chodzić z komputerem to najlepsze są 3 modele LG: 32LX1R, 32LX2R i drogi 32LP2R. To są jedyne znane mi telewizory 32' które posiadają wejścia DVI i HDMI mogące pracować w trybach HDTV i PC i mają prawdziwy bitmaping 1:1 w rozdzielczościach 1360x768 i 1366x768. Po podłączeniu kablem DVI-DVI o dowolnej dlugości z komputerem jest wyśmienity obraz. Wejście HDMI też jest 2-systemowe ale tego nie mialem okazji sprawdzić. Dodatkowo wejście DVI jest typu DVI-I czyli można odpowiednim kabelkiem podłączyć go do wyjścia D-SUB starszej karty graficznej lub laptopa.
 

elrubio

New member
Widzę że lista podobna do mojej ;] Tylko ja miałem dłuższą ;p
Odrzuć Soniaka ;) Jak szukasz 2 monitora to Samsung, jak telewizora na ściane to może Philips ?
 

kilobyte

New member
W sumie zabralem kiedys laptopa do sklepu i popatrzylem sobie jak to wyglada. No i zdecydowalem sie na samsunga, bardzo fajnie wygladal. Znalazlem fajna cene, zamowilem i okazalo sie, ze nie maja ich, moze za jakies 2 tygodnie beda, ale nie wiadomo, bo nowy model ma byc. I teraz nie mam pojecia co mam zrobic :( Czy czekac, czy sprobowac znalezc gdzies indziej, czy cos innego?
 
Do góry