LCD 32" do ok 2200

Pyjter24

New member
Witam, jestem nowy na forum i przychodzę tutaj po jakieś typy TV. Szukałem w internecie różnych opinii, przeglądałem strony internetowe i już sam nie wiem co wybrać. Mam zamiar kupić TV 32" LCD (z tego co wiem plazma w tych rozmiarach jest niewskazana), producenta znanego, nie jakiegoś "no name". Tv będzie służył do wyświetlania zdjęć, filmów. Obecnie korzystam również z Polsatu cyfrowego. Zależy mi na full HD (myślę przyszłościowo), przynajmniej 1 wejściu HDMI i cenie do ok 2200 -sklepy internetowe również biorę pod uwagę.

TV ma być prezentem na święta więc zależy mi na czasie.
Z góry dziękuje za wypowiedzi:)
 

LUPO78

Banned
Ostatnia edycja:

Pyjter24

New member
digitalus napisał:
witam
do 2200zl trudno bedzie kupic dobry lcd ale wspomniales przez chwile o plazmie:) jesli zastanawiasz sie czy kupic plazme to uwazam ze bedzie to bardzo dobry prezent. 37x10y to nie jest telewizor full hd ale jakosc obrazu sd i hd jest bardzo dobra.

Rowniez oglądałem Ten tV jednak ogranicza mnie miejsce na TV-znajduje sie w meblach których otwór nie jest za duży, dlatego szukam raczej 32"
 

Pyjter24

New member
Dziękuje za typy. jutro wybieram się do sklepów na rozeznanie.Tv będę wybierać pomiędzy takim firmami jak Sharp, Sony, Lg, Samsung i Philips. Chciałbym się również dowiedzieć czy ta gwarancja 5letnia jaką oferuje Sony znaczy to że ich TV są niezawodne, a inne marki są mniej trwałe??? Chciałbym się dowiedzieć które marki wypadają pod względem niezawodności najlepiej?
 

Pyjter24

New member
Witam, oglądałem w sklepie dzisiaj TV. Wybrałem modele spośród wielu:
1. Philips 32PFL7404H
2. LG 32LH5000

Najbardziej podobał mi się Philips i był dość chwalony przez obsługę za jakość obrazu. Który TV najbardziej polecacie??
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Pyjter24 napisał:
Witam, oglądałem w sklepie dzisiaj TV. Wybrałem modele spośród wielu:
1. Philips 32PFL7404H
2. LG 32LH5000

Najbardziej podobał mi się Philips i był dość chwalony przez obsługę za jakość obrazu. Który TV najbardziej polecacie??

Również polecam Ci kupić tego Philipsa,jest to według mnie ciekawszy model od LG.
 
Do góry