LCD 32" do 42"

rafglock

New member
Witam,
potrzebuję porady, szukam LCD do 3000 zł między 32" a 42" czy możecie mi coś dobrego i sprawdzonego polecić? Odległośc to ok 4m a sygnał z dekodera cyfrowego.
W Media Markt jest teraz Philips 32PFL5522 za 1999 tylko nie bardzo wiem czy go brać czy dołożyc do czegoś lepszego.
 

scooter78

New member
rafglock napisał:
Witam,
potrzebuję porady, szukam LCD do 3000 zł między 32" a 42" czy możecie mi coś dobrego i sprawdzonego polecić? Odległośc to ok 4m a sygnał z dekodera cyfrowego.
W Media Markt jest teraz Philips 32PFL5522 za 1999 tylko nie bardzo wiem czy go brać czy dołożyc do czegoś lepszego.

Witaj,po pierwsze poradziłbym tobie przejrzeć to forum pod kątem "jaki wybrać tv do 3000 pln ?",bo tego typu zapytań są dziesiątki i jest również sporo odpowiedzi na nie...
Z tego co mogę ci podpowiedzieć,jaki tv wybrać to:
- patrząc na twój budżet,to zapomnij o 42'' lub 37'' i tym podobnym Full HD ze sklepu dla idiotów,bo za 3000pln to nic ciekawego nie kupisz,a rozumiem,że telewizor kupujesz na conajmniej kilka dobrych lat...
Skoncentruj się lepiej na dobrym 100Hz HD Ready
Miesiąc temu miałem ten sam problem co ty,stając przed wyborem jaki tv kupić(3000-3500pln)?
Po 2 tygodniach wertowania forum i kilku zmianach producenta tv jak i przekątnej ekranu zostawiłem 3 tv (100Hz) na placu boju:
PANASONIC 32LX70P
PHILIPS 32PFL7862
TOSHIBA 32R3500
I tym trzem tivikom radziłbym tobie się przyjrzeć...
Ja wybrałem panasa,ale tylko dlatego,że akurat była promocja na niego...bo patrząc na inne parametry to w/w lcd osiągają zbliżony poziom...
Powodzenia w trafnym wyborze:eek:k:
 

rafglock

New member
Dziękuję Ci bardzo za zainteresowanie moim postem.
Zdążyłem tylko pobieżnie przejrzeć to forum i też natknąłem się na dobre opinie na temat Panasonica którego podałeś.
Niestety mam mało czasu i muszę się szybko decydować (dlatego założyłem ten temat),
Mam nadzieję że jesteś zadowolony z wyboru ku któremu i ja się skłaniam.

Pozdrawiam
 
Do góry