LCD 32" do 1700 zł

al_bundy

New member
Witam.

Byłbm bardzo wdzięczny za pomoc w wyborze LCDeka. Nie większy niż 32'', wykorzystywany będzie w głównej mierze do konsoli PS3 i filmów HD ale także do obioru kablówki bądź jakiejś platformy cyfrowej. Cena do 1700 zł. Narazie upatrzyłem sobie LG 32LH2000. Co o nim sądzicie?
 

lilpixi

New member
Mam nadzieję że się mylę ale zauważyłem pewną zależność na tym forum, im tańszy poszukiwany LCD tym mniejsze jest zainteresowanie tematem tym samym mało odpowiedzi (lub ich brak)

----------------------------------------------------------------------------

Masz nie duże kryteria, jednak biorąc pod uwagę to że będziesz pykał na ps3 polecam LCD z FullHD a mianowicie LG 32LF2510 ma mpeg4, znajdziesz za ok. 1700zł a i z analogiem też daje sobie całkiem radę.
 

al_bundy

New member
Dzięki za odpowiedź.
Ciekawy ten LG. Teraz tylko pytanie czy opłaca się dokładać do FullHD przy takiej przekątnej? Większość gier i tak jest w 720p. A z tego co wiem to wtedy telewizor skaluje w dół, czyli jakaś tam strata jakości jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a jaką masz odległość od ekranu ja siedzisz i grasz w gry ?
Ile czasu poświęcasz na gry a ile na TV ?
 

al_bundy

New member
Odległość to ok. 1,5-2m. Więcej czasu poświęcam na granie, telewizję oglądam najczęściej w weekendy, kiedy są mecze piłki nożnej, także dobrze byłoby żebym nie miał kupy na ekranie podczas oglądania jakiegoś spotkania. Czasem jakiś film w telewizji, ale to już rzadko, te raczej będe puszczał sobie z laptopa po HDMI.
 

disnemar

New member
kiki napisał:
jeśli LG to 32 LH 3000.

Podłącze się pod temat , ponieważ tez szukam....:cool:

W czym on jest lepszy od LH2000, po prostu nowszy model?? Z tego co zdążyłem wyczytać do podobno dzwięk nie najlepszy.Prawda to??

A może w ogóle inny model/producent??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to była wyłącznie oferta cenowa i to LG.
============================
disnemar
- jesli myślisz o jakości podaj jakie masz warunki i jakie potrzeby ?

============================
 

disnemar

New member
kiki napisał:
to była wyłącznie oferta cenowa i to LG.
============================
disnemar
- jesli myślisz o jakości podaj jakie masz warunki i jakie potrzeby ?

============================

1700-1800 zł, 32 cale, kablówka plus Cyfra+, w przyszłości konsola....
 
Do góry