LCD 32 co wybrać

babuch

New member
Witam serdecznie. Mam pytanie do wszytskich znawców, pytanie jak zwykle fundamentalne. Jaki LCD. Oglądam porównuję i już zaczynam głupieć bo co strona to inne opinie, inne wnioski. Wiadomo że nigdy nie znajdzie się TV bez wad idealnego w 100 %, no ale można znaleźć TV odpowiedni dla danych oczekiwań i włąsnie o taką pomoc Was proszę.
Moje wymagania to:
- LCD 32 cale do oglądania z odległości 260-290 cm
- wykorzystanie 50 % sygnał z kablówki SD, 50% z DVD (bardzo zależy mi jak najlpeszym sygnale z SD, wiem że to wciąż nie to co crt, ale może jednak znajdzie się jakiś TV grający SD lepiej niż inne lcdeki)
- budżet do 2500 (cena bez dostarczenia, kupuje przez neta)
- nie musi miec bajerów, głos też nie gra roli (podpięty będzie pod kino domowe pionieera)

Co za tym polecacie. Jakieś szanse na zanlezienie w miare dobrego sprzętu?
Moje typy to na razie

Sharp LC-32AD5 E
Sharp LC-32SA1EA
Sharp LC-32WD1E
Samsung LE32S71B
Toshiba 32C3005P
Toshiba 32C3530D
Toshiba 32C3500P G
 

abees

New member
Mam ten sam dylemat.

Nie skreślał bym z tej listy Philipsów. Ich jedyny mankament to roczna gwarancja. Bardzo dobre wrażenie robi jednak jakość wyświetlanego obrazu. Ponieważ w tej cenie nic super sie nie znajdzie to ja chyba zdecyduje sie na model 32 pfl 5322 z pixel plus)moze za trzy lata dokupie lepszy). Lepiej prezentuje sie od niego za niewiele więcej pfl 7762 d z pixel plus 2, ale słyszałem że od oglądania tv w formacie 4:3 wzpalaj mu sie czarne paski po bokach co podobno potwierdza producent.
Poza tym mam podobne typy do ciebie plus JVC 32 G80.
 
Ostatnia edycja:

babuch

New member
Oglądałem sobie dziś w sklepie Toshiby (modele podane na mojej liście m.in C3500 i Sharpy też te z listy). Kurcze wszyscy na forum tak bardzo polecaja te tośki, a mnie zupełnie nie odpowiada jakość konwencjonalnego sygnału. Smużenia owszem nie ma (ale w Sharpach też nie było) ale kąty słabizna. To samo z czernią. nie wiem może to kwestia ustawień i jak się jakoś pogmera w menu to można lepszy obraz uzusykać. Chyba bardziej w kierunku Sharpa się szala przechyla. A może coś Panasonica??? w tej cenie da się znaleźć coś w miarę?
 
Do góry