LCD 32 cale do 2700 PLN

Cervantes

New member
Chcę kupić LCD 32 calowy.
Będzie służył do oglądania kablówki (ale mam zamiar niebawem zakupić Cyfre), odległość ok 3 m. Telewizor powinien mieć system HD Ready i Doldy Soround.
Zastanawiam się nad:
http://www.medialider.pl/telewizory-lcd/sony-bravia-kdl-32u2530.html
http://www.rtvagd.sklep.pl/samsung/le_32_r_82_b_13572.php5
http://www.medialider.pl/telewizory-lcd/samsung-le32s81b.html
Ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś obczajony zasugerował który kupić, ewntualnie jakiś inny.

A tak w ogóle czy jest sens kupować w sklepie internetowym (chodzi mi głównie o to, czy TV dojdzie "cały")? I ewnetualnie w jakich najlepiej.

I jeszcze takie pytanko, czy da się zmienić proporcje obrazu z 16:9 na taką, żeby wszystko na ekranie nie było nienaturalnie szerokie?
 

radzix

Member
Zobacz na Sharp AD5, WD1E, oraz JVC G80.

Ceny sprawdź na www.skapiec.pl

Osobiście tv kupowałem w sklepie, a nie przez internet, ale niepowinno być z tym żadnych kłopotów. Na pewno godny polecenia jest www.agito.pl największy sklep w sieci.

Żeby obraz nie był zniekształcony to wpływa ma na to formatowanie obrazu przez tv, JVC robi to bdb.
 

serce

New member
Również szukam lcd 32 max 3000zł, myślę nad tymi:
Sharp(klik)

Jvc(klik)


Dostałem parę informacji na pw o Sharpie i ludzie piszą o nich w samych zaletach :) Jak dla mnie to design świetny, parametry jak wszystkie tv w tej cenie więc dobre, kolor podobno żyleta oraz żadnych problemów technicznych.

Natomiast o Jvc przestraszył mnie temat o buczeniu tego tv.Jak miałem jeszcze pc to buczył strasznie, czasem nie mogłem wytrzymać, dlatego
o te buczenie się boję.Słyszałem również że ten tv ma b.dobry obraz(podobny aż za dobry, nieźle razi).
----

Oczywiście wpadnę sobie w Krk do jakiegoś sklepu z tv i sobie je posprawdzam ale chciałem się dowiedzieć co wy chcecie kupić a jeśli już kupiliście to jak wam się sprzęt spisał, głównie to mi zależy na wymienionych wcześniej lcd jednak mogą być też do 3tys :D
 

Cervantes

New member
Już jestem właściewie zdecydowany, postanowiłem, że za kilka (kilkanaście) dni kupie Sharpa LC-32WD1E prawdopodobnie w sklepie internetowym bądź w Media Markt (jeśli mają). Ale z wypowiedzi userów zauważyłem, że sklepy internetowe (niektóre kiepsko realizują zamówienia, dokładniej chodzi mi o czas realizacji- trzeba długo czekać). Czy możecie polecić jakiś dobry sklep, gdzie będą mieć na stanie ów TV i nie będę musiał czekać tygodniami na niego. Jestem też ciekaw ile kosztuje w Media Markt, więc jeśli ktoś mógłby sprawdzić lub wie to byłbym wdzięczny za podanie ceny.
 

radzix

Member
Cervantes napisał:
Już jestem właściewie zdecydowany, postanowiłem, że za kilka (kilkanaście) dni kupie Sharpa LC-32WD1E prawdopodobnie w sklepie internetowym bądź w Media Markt (jeśli mają). Ale z wypowiedzi userów zauważyłem, że sklepy internetowe (niektóre kiepsko realizują zamówienia, dokładniej chodzi mi o czas realizacji- trzeba długo czekać). Czy możecie polecić jakiś dobry sklep, gdzie będą mieć na stanie ów TV i nie będę musiał czekać tygodniami na niego. Jestem też ciekaw ile kosztuje w Media Markt, więc jeśli ktoś mógłby sprawdzić lub wie to byłbym wdzięczny za podanie ceny.

Polecam www.agito.pl jeżeli mają oczywiście towar na stanie. Jeśli weźmiesz za pobraniem (wówczas nie tracimy czasu na zaksięgowanie przelewu) to tv powinieneś mieć na następny dzień.
 
Ostatnia edycja:
Do góry