lcd 32 2000-2500 zł wyłącznie do ps3 jaki??

kriskros

New member
Witam, na dniach planuje zakup telewizora jak w opisie, przeczytalem mnóstwo postów na ten temat i mam niezły mętlik w głowie, wiele osób narzeka na jakosć gier na tańszych lcd z powodu smużenia, ja jednak nie moge wiecej przeznaczyć na telewizor i musze zamknąć sie w tej kwocie, wiec prosil bym bardzo o zasugerowanie mi możliwie najlepszego rozwiązania z grupy "niskobudżetowych" lcd dla ps3 :)
 

forzainter1g

New member
Cena

Za taka cene nie unikniesz smuzenia w LCD.
Jedyna opcja sadze bedzie nadszarpniecie budzetu do 3000zl i JVC LT-32P80BU .

Nie widze innej opcji jezeli chcesz byc pewnym ze unikniesz smuzenia.

Sa jeszcze opcje za 2800zl ale telewizor musi urosnac do 42 cali co chyba zaleta jest i byc Plazma.
Moze marki nie sa najwyzszych lotow ale za ta cene to najlepszy wybor:
SamsungPS-42C91H
LG 42PC35
A i sprawdz w tych plazmach bo jak w tanich LCD bolaczka jest smuzenie tak w Plazmach zielone cienie sprawdz jak w tych modelach to wyglada
 

kriskros

New member
a co z samsungami z serii r81/82 podobno maja "tryb gracza" i dosyc dobrze radza sobie z konsolami next-gen, czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi modelami?
 

morpheus1982

New member
z tego co wiem to 32p80 ma czas reakcji na poziomie 8,5 ms czy to nie będzie przeszkadzać - jeśli nie musisz kupować teraz a możesz poczekać to zaczekaj aż cena sharpa 32rd2e spadnie do 3k - masz za to 100hz i czas reakcji 4ms
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczytaj najpierw jaki wpływ na jakość obrazu ma system 100 Hz.
Oczywiście , że nie wiele trzeba dołożyć aby mieć JVC 32 P80. Ale jeśli budżet nie przekraczalny to sprawdź 32 Hitachi A 01, 32 jvc g 80 , Sharp 32 d 44
 
Do góry