Lcd 26"

rosso19

New member
Witam
Proszę o opinie dotyczące wyboru LCD 26" do oglądania w większości filmów DVD i odległości od 2 do 2,5m.
 
Ostatnia edycja:

markel06

New member
podepnę sie pod temat jeśli wolno ;)
też mam zamiar nabyć jakiś lcd 26 ( wiekszy niestety mi sie nie mieści do szafki)
- sygnał kablówka
- niesety wybór mam ograniczny gdyż telewizor nie moze być szerszy jak 66cm czyli od razu odpadają samsungi bo one chyba wszystkie mają głośniki po boku ( choć ten ich blask obudowy tez mi sie nie podoba )
- panas fajny ale nie mam zamiaru tyle wydawać na tv gdyż ten tv nie bedzie jakoś mocno eksploatowany - kupuje go w zasadzie tylko dlatego bo mój stary kinskop pad a czasem coś cikawego sie w tv oglądnie ,

- a więc teraz konkrety czytałem troche forum i jak zwykle potem ma sie wiecej pytań jak odpowiedzi
mój wybór na razie skłania sie ku Sonemu KDL 26 3000 S czy P sam nei wiem czym sie różnią ??
Co myślicie o tym tv czy jest sens wydawac wiecej ( sony jak wiemy zawsze sie ceni) czy kupić coś innego pewnie nieco tanszego jednak jeszcze raz napisze nie moze być szersze jak 66cm :(
pozdrawiam i thx z góry
 

rosso19

New member
No niestety ale w sklepie którym byłem nie mają tego LCD, także proszę o kolejny dobry typ LCD 26".
A tak swoją drogą to przeglądam sklepy i nigdzie nie ma tego LCD 26 LX 70.
Jak ktoś znajdzie to proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 26 LX 70 - są dostępne od ręki -pisz na priw. Dostaniesz dane.

markel06 - sprawdź 26 Ad 44 - najnowszy model Sharpa. Myslę że będziesz zadowolony :D
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927 - poczytaj

Tym razem zaczynamy od sygnałów SD. Telewizja Polska na pierwszy ogień i wyrazistość dobra nawet z 0,5 metra. Ale je się odsunęliśmy dalej jakość skoczyła potęgując wrażenie.
ac73ffd1f0b4d425med.jpg
 

markel06

New member
kiki napisał:
markel06 - sprawdź 26 Ad 44 - najnowszy model Sharpa. Myslę że będziesz zadowolony :D
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927 - poczytaj
Tym razem zaczynamy od sygnałów SD. Telewizja Polska na pierwszy ogień i wyrazistość dobra nawet z 0,5 metra. Ale je się odsunęliśmy dalej jakość skoczyła potęgując wrażenie.
hmm chodzi ci o taki model 26D44E http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-3CF41B73/pl/hs.xsl/18_18035_3135303938_PLK_HTML.htm

jest znacznie lepszy tego odelu Sony KDL ??? bo jakoś słabo dostepny jest ten sharp nei wiem czy bedzie w moim sklepie dlatego wolal bym mieć kilka propozyjci
a wiec mozna powiedzieć
1 panas - jednak on raczej za drogi
2 sharp
3 Sony ??? czy coś innego

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp Ad 44 jest bardzo dobry - a przecież masz wybrać tylko jeden a nie trzy, chyba że kupujesz więcej :D.
Świetnie gra w SD i HD. Wybór należy do Ciebie.
 

markel06

New member
kiki napisał:
Sharp Ad 44 jest bardzo dobry - a przecież masz wybrać tylko jeden a nie trzy,
Hehe wiadomo że kupuje jeden :p tylko jest kwestia dostepności jak na razie Sharpa nigdzie nie widze ( tylko 32 calowy model widziałm na allegro ) choć fakt fajny sprzęcik :grin:
Z tymi dodatkowymi propozycjami to na wypadek gdyby w sklepie gdzie kupuje nie był dostepny , z LCD nie chce sie bawić w wysyłki , musze widzieć co kupuje ;) a w dodatku kupuje u znajomego w sklepie więc :mrgreen:
dzięki za rady :eek:k:
Pozdrawiam
 
Do góry