LCD 26 cali

beatband

New member
Witajcie to jeszcze raz ja.
Czytam Wasze posty i czytam i już nic nie wiem.
Potrzebuję dobrego telewizorka LCD 26" w kwocie do 3000 złotych.
Siedze przed kompem i oglądam strony z różnymi telewizorami czytam jakie mają parametry i w gowie coraz większy bałagan.
Na początku chciał LCD firmy Samsung a teraz już nie wiem. Podobają mi się również Panasonici, Sony, Sharpy, JVC oraz Philipsy.
Dlatego pytam Was speców od tego sprzętu: Jakie sa wasze typy i dlaczego akurat te a nie inne?
Czekam na odpowiedzi.
Mam mało czasu, bo mój stary telewizor wysiada (idzie na zasłużoną emeryturkę).
Proszę doradźcie mi a będę stokrotnie wdzięczna.
Pozdrawiam i czekam.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
beatband napisał:
Witajcie to jeszcze raz ja.
Czytam Wasze posty i czytam i już nic nie wiem.
Potrzebuję dobrego telewizorka LCD 26" w kwocie do 3000 złotych.
Siedze przed kompem i oglądam strony z różnymi telewizorami czytam jakie mają parametry i w gowie coraz większy bałagan.
Na początku chciał LCD firmy Samsung a teraz już nie wiem. Podobają mi się również Panasonici, Sony, Sharpy, JVC oraz Philipsy.
Dlatego pytam Was speców od tego sprzętu: Jakie sa wasze typy i dlaczego akurat te a nie inne?
Czekam na odpowiedzi.
Mam mało czasu, bo mój stary telewizor wysiada (idzie na zasłużoną emeryturkę).
Proszę doradźcie mi a będę stokrotnie wdzięczna.
Pozdrawiam i czekam.

Hej:)
Jeśli chodzi wersję 26 - calową LCD to zdecydowanie Panasonic 26 LX70P w cenie niespełna 2900 zł np. na agito. Moim zdaniem w tej przekątnej ekranu ten TV Panasa jest obecnie niekwestionowanym liderem.
Z licznych zalet wymienić należy szybką matrycę, bezkonkurencyjne kąty patrzenia, naprawdę dobrą płynność obrazu, niskie zużycie energii, dużą ilość złącz (np. 2xHDMI), technologię 100Hz itd.
Liczne opinie o tym modelu znajdziesz na niniejszym forum np.:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13549
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=10851
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12277

Pozdrawiam;)
 

beatband

New member
Wiem, że w różnych wątkach jest o telewizorach 26 calowych. Ale ja chciałabym mieć wszystko w jednym wątku wtedy będzie mi łatwiej czytać.
Dlatego proszę jescze o opionie na temat telewizorków 26". Będę wszystkim bardzo wdzięczna.
Dziękuję za to co już napisaliście ale proszę o więcej.
Pozdrawiam
 

beatband

New member
rafcio76r napisał:
Hej:)
Jeśli chodzi wersję 26 - calową LCD to zdecydowanie Panasonic 26 LX70P w cenie niespełna 2900 zł np. na agito. Moim zdaniem w tej przekątnej ekranu ten TV Panasa jest obecnie niekwestionowanym liderem.
Z licznych zalet wymienić należy szybką matrycę, bezkonkurencyjne kąty patrzenia, naprawdę dobrą płynność obrazu, niskie zużycie energii, dużą ilość złącz (np. 2xHDMI), technologię 100Hz itd.
Liczne opinie o tym modelu znajdziesz na niniejszym forum np.:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13549
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=10851
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12277

Pozdrawiam;)
Rafcio76r dzięki.
Myślę, że zdecyduję się na tego panasonica, ale jeszcze się wacham.
Pozdrawiam i czekam na inne propozycje
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
beatband napisał:
Rafcio76r dzięki.
Myślę, że zdecyduję się na tego panasonica, ale jeszcze się wacham.
Pozdrawiam i czekam na inne propozycje

Proszę bardzo ;)
W tej przekątnej ekranu według mnie nie ma lepszego TV niż Panas. Jaką będziesz miała doległość od TV do oglądania?? Jeśli ok. 2 metrów to lepszym pomysłem byłby zakup tego Panasa w wersji 32 calowej dostępnej w cenie nawet poniżej 3400 zł. Funkcje i matryca te same, tylko większa przekątna. Z wersji 32 calowych miałabyś znacznie szersze pole wyboru:
1. Panasonic 32 LX70P - można kupić w cenie nawet poniżej 3400 zł z
układem 100Hz.
2. JVC 32" LCD LT-32G80 w cenie 3000 zł z układem 50 Hz
3. Philips 32" LCD 32PFL7332 w cenie 2900 z układem 50 Hz
4. JVC P80 - w cenie nieco ponad 4 tys. zł z
układem 100Hz
5. Sony D3000 - w cenie ok. 4300 zł z
układem 100Hz
6. Sharp 32" LCD LC-32RD2E w cenie 4000 zł z
układem 100Hz.

Możesz też się zapisać do Klubu HDTV, bo w najbliższym czasie są szykowane promocje cenowe na TV LCD dla członków klubu:eek:
Pozdrawiam:)
Rafał
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
beatband napisał:
Rafcio76r dzięki.
Myślę, że zdecyduję się na tego panasonica, ale jeszcze się wacham.
Pozdrawiam i czekam na inne propozycje

Proszę bardzo ;)
W tej przekątnej ekranu według mnie nie ma lepszego TV niż Panas. Jaką będziesz miała doległość od TV do oglądania?? Jeśli ok. 2 metrów to lepszym pomysłem byłby zakup tego Panasa w wersji 32 calowej dostępnej w cenie nawet poniżej 3400 zł. Funkcje i matryca te same, tylko większa przekątna. Z wersji 32 calowych miałabyś znacznie szersze pole wyboru:
1. Panasonic 32 LX70P - można kupić w cenie nawet poniżej 3400 zł z
układem 100Hz.
2. JVC 32" LCD LT-32G80 w cenie 3000 zł z układem 50 Hz
3. Philips 32" LCD 32PFL7332 w cenie 2900 z układem 50 Hz
4. JVC P80 - w cenie nieco ponad 4 tys. zł z
układem 100Hz
5. Sony D3000 - w cenie ok. 4300 zł z
układem 100Hz
6. Sharp 32" LCD LC-32RD2E w cenie 4000 zł z
układem 100Hz.

Możesz też się zapisać do Klubu HDTV, bo w najbliższym czasie są szykowane promocje cenowe na TV LCD dla członków klubu:eek:
Pozdrawiam:)
Rafał
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
beatband - jak ktoś pieknie napisał - w niebieskim Ci do twarzy . Ale faktycznie tam są testy serii - więc wyobrażenie będziesz miał i wyrobisz sobie własną opinię.
 

beatband

New member
Odległość od tv u mnie wynosi od 2 do 2,7 metra. Dlatego zdecydowałam się na 26". Mam mały pokoik i nie pasowałby tutaj większy tv. Ale dziękuję za propozycje 32".
Cieszę się, że mogę liczyć na Waszą pomoc.
Nawet pytałam się o tego panasonica w paru sklepach i uwierzcie że go nie ma nigdzie.
Co ja zrobę jak go nie dostanę?!
Wszyscy w sklepach proponują mi panasonica tx-26le60 czy coś takiego.
Pozdrawiam.
Piszcie nadal.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
beatband napisał:
Odległość od tv u mnie wynosi od 2 do 2,7 metra. Dlatego zdecydowałam się na 26". Mam mały pokoik i nie pasowałby tutaj większy tv. Ale dziękuję za propozycje 32".
Cieszę się, że mogę liczyć na Waszą pomoc.
Nawet pytałam się o tego panasonica w paru sklepach i uwierzcie że go nie ma nigdzie.
Co ja zrobę jak go nie dostanę?!
Wszyscy w sklepach proponują mi panasonica tx-26le60 czy coś takiego.
Pozdrawiam.
Piszcie nadal.

Hej,
Odległość 2 - 2,7 metra jest w sam raz na TV 32 cale. Sam zamierzam wkótce taki kupić i mam podobną odległość. Wierz mi, 26 cali to "maleństwo", a jeszcze jak bedziesz oglądała film czy inny program w formacie z twz. czarnymi pasami na górze i na dole ekranu, to z rzeczywistej widzialnej powierzchni ekranu zostanie Ci naprawdę niewiele. Sam początkowo przymierzałem sie do wersji 26 calowej, ale doszedłem w końcu do wniosku, że tak mała przekątną nie ma sesnu, zwłaszcza że to nie CRT tylko LCD i zajmuje niewiele miejsca :roll:
Jeśli chodzi o dostępność Panasonica 26 cali, to nie ma z nią problemu. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać :p
Możesz taki TV nabyć u Kikiego i to z rabatem, jeśli będziesz w klubie HDTV.
Dostępny jest także np. na agito: http://www.agito.pl/telewizory_lcd/panasonic_26_lcd_viera_tx26lx70p.360.42437.html
P.S. Starsze modele Panasoniców, które Ci proponowali w sklepach np. 26le60 odpuść sobie, bo to już starsza technologia (m.in. gorsza matryca czy brak układu 100 Hz). Sprzedawcy Ci wciskają kit, żeby się pozbyć starych modeli zalegających na sklepowych półkach :mrgreen:
Pozdro;)
Rafał
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
jacecko napisał:
Panowie mam okazje kupic nowego Sharp`a 32 WD1E za 2600. Oplaca sie brac?:roll: Musze szybko podjac decyzje.



Hej,
Niestety nie widziałem tego modelu w akcji. Jedyne co Ci mogę doradzić to przetestować go "na żywo" jak sobie radzi ze zwykłym sygnałem (antena naziemna, kablówka), z sygnałem HD, DVD oraz jak współpracuje z kompem jeśli planujesz go do niego podłączać. Pamiętaj - nie kieruj się tylko promocyjną ceną, bo lepiej parę groszy dołożyć do innego TV i być zadowolonym, niż uszczęśliwiać się na siłę i pluć sobie potem w brode :p Telewizorka nie kupuje się co miesiąc ;)

Pozdro
Rafał
 
Do góry