lcd 26 cali do 5 tyś zł

grzesiek

New member
witam. zamierzam kupić lcd 26 cali za około 5tys zł. prosze o pomoc w wyborze.tv będzie używany do oglądania cyfry+,dvd. mam zamiar też podłączyć do niego xboxa 360 ,odległość od ekranu to ok 2,5m. pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy tej cenie możesz już mieć wysokie wymagania do jakości sprzętu.
Najlepszymi parametrami dysponują :
26 JVC X 70 - nowy model
26 Sharp ga 6
26 JVC s 60
26 Loewe Concept / nowy model/
26 Samsung M 51
Szczególnie jeśli chodzi o współpracę z Twoimi źródłami
Popatrz czy wyglad dla Ciebie stanowi również znaczenie.
pozdrawiam
 

Endru

New member
Hej, zauwazylem ze wiekszosc z wypowiadajacych sie na tym forum kupuje lcd z mysla o cyfrze+, dvd czy pc. Mnie szczegolenie interesuje zwykly sygnal antenowy, nie posiadam kablowki, w najblizszej przyszlosci nie planuje zakupu DVD . Stad moje pytanie, jak zachowuje sie na przyklad taki 26 Samsung M 51(ewentualnie jakis inny telewizorek do 3500zl) w wyzej wyminonych warunkach. Czy wogole dac sobie spokoj z lcd i poszukac czegos wsrod slimow (tu jednak bede musial kupic cos mniejszego niz 26cali w zwiazku na ograniczone miejsce, a tego bym nie chcial) ?? Z gory dzieki za szybka odpowiedz. Pozdrawiam.
 

832FV34XC

New member
pytanie do kikiego

co prawda wysłałem Ci wiadomość na PW ,ale i tu zapytam czy w Polsce można kupić panasonica ale wyprodukowany w Japonii? dzięki za odpowiedz pozd.
 

szpachy

New member
witam
nie moge zalozyc nowego postu wiec pisze tutaj, chcialbym kupic SAMSUNGA 32S71B kosztuje obecnie 3289 a na tv moge wydac max 3500. tv ma sluzyc do ogladania kablowki dvd i pc, w przyszlosci hdtv. czy wogole jest sens kupic takiego samsunga???
 
Do góry